Wpis z mikrobloga

@Gumaa platforma jest w 100% legalna. Aczkolwiek nie znam nikogo kto by dostał mandat za zasłanianie tylnych świateł przez rowery. Do tego platforma jest chyba bardziej bezpieczna. Więc u mnie dwa razy na tak na platformę.
@Gumaa: platforma jest tysiąc razy lepsza niż te V. Odchylany nie jest Ci potrzebny, ale to fajny bajer i nie raz się przydaje jak zapomnisz coś włożyć do bagażnika a rowery spakowane. Jak szukasz czegoś na dwa rowery to bagażnik kup na 3. Większy odstęp między rowerami i nie dostają tak po piździe po drodze.
@Gumaa: mam V i nie polecam. Jest sporo zachodu z ustawieniem rowerów tak żeby się nie poobijały (btw. polecam do tego założenie otulity izolacyjnej do rur CO na widelec i dolny trójkąt). Jest stabilnie, ale co z tego skoro samo ładowanie i rozładowywanie jest co najmniej wkur****.
@babool: jeszcze nie, ale wydaje mi się że wezmę aguri właśnie.

Tylko nie wiem czy Active Bike czy Cruiser. Ten drugi jest chyba nowszy, ale trochę tańszy. Plus fakt, że ta pionowa podpórka jest pomiędzy 1 i 2 rowerem (a nie na samym początku), może ułatwi zapinanie rowerów?

W każdym razie dopiero do mnie kurierem jedzie hak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak zamontuje to dopiero wtedy będę
@Gumaa: I co kupie w koncu? Bo też rozważam coś na ciężki rower elektryczny (22kg) i myślałem właśnie o aguri active lub cruiser. Kupiłeś je? Polecasz? :)
@gpctlvt: kupiłem Aguri Cruiser Ultimate 2.
Na dwa rowery około 14kg sprawdził się problemu. Nie mam porównania z niczym innym więc nie wiem czy nie ma czegoś lepszego, ale nie pewnie kupiłbym go ponownie.