Wpis z mikrobloga

@adreno420:
tam jest park krajobrazowy i jeżdżenie quadem tam jest niedozwolone. Inna sprawa, że będzie to trochę trudno, bo piasek na półwyspie jest bardzo sypki, a pasek mokrej i twardej plaży - całkiem wąski, często mniejszy niż 1m, więc średnio nadający się do takich zabaw.
@Eustachy_goli_pachy: Ja naprawdę nie wiem jak ludzie to wytrzymują xd Kiedyś chciałem zrobić prawko na motor, w swojej wyobraźni widząc jak powoli sunę ulicami ciesząc się klimatem i swobodą. Jednak już moje pierwsze kilka kilometrów w siodle totalnie zreflektowało moje wyobrażenie xd te gówna są tak irytujące głośne że człowiek nie słyszy własnych myśli. Przy każdym wejściu na obroty/większej prędkości hałas wiatru i silnika jest tak nieznosny że to jest chyba
hałas wiatru i silnika jest tak nieznosny że to jest chyba zabawa dla masochistów albo głuchoniemych


@jamajskikanion: właśnie robię prawko na motocykl i nie mam takich wrażeń , przeciwnie . Po założeniu kasku wszystko cudownie ucichło, a przede wszystkim upierdliwa teściowa
Może zapomniałeś kask założyć ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)