Wpis z mikrobloga

Mam deja vu z lat 90.
Zamiast Kręciny i Laty mamy Kulesze, Michniewicza i Stanowskiego. Dla mnie to co się dzieje jest po prostu obrzydliwe. Układziki, kolesiostwo, kumoterstwo. Kolesia powiązanego z korupcją przepytuje najlepszy przyjaciel. Kiedyś przynajmniej trochę się kryli z takimi rzeczami. Ha tfu na takie dziennikarstwo.

Jedyne co się zmieniło to fryzury i ciuchy żeby udawać nowoczesnych. Byla beka z 80. letnich bab że urabia je Rydzyk, a nowe pokolenia dają się tak samo urabiać.

#kanalsportowy #pilkanozna #mecz #bekazpodludzi #cm711
Pobierz Ktoretojuz_konto - Mam deja vu z lat 90. 
Zamiast Kręciny i Laty mamy Kulesze, Michn...
źródło: comment_1655805660zqfc8wUBdrH4EU4ztuc8Fk.jpg
  • 23
@Ktore_to_juz_konto: Sami na siebie takie gówno sprowadziliśmy. Beton siedzi głęboko w strukturach okręgowych zpn, nikomu nie chce się tam grzebać, nikt nikogo nie wesprze. Jak już ktoś próbuje jak w bodaj zachodniopomorskim szybko został wypisany z zabawy.
Dziennikarze też się do tego przyczyniają i niestety ale będziemy w czymś takim trwać, bo Ci co są teraz kreują swoich następców.
Potrzebne jest więcej osób jak właściciel Rakowa, nowy bez układów, jednak nikt
@Ktore_to_juz_konto: A ja może obejrze pod mundial. Teoretycznie michniewicz może być selekcjonerem i jest - nie ma zarzutów. Sprawa smierdzi na kilometr, ale podpisuje się pod najnowszym filmem Ćwiąkały. Mimo wszystko kibicuje repce i chce żeby wyszli z grupy na MŚ. A wiecie jak będzie?
Czesio wyjdzie z grupy - bohater i wybaczamy mu. Czesio dostanie #!$%@? - wywiozą go na taczkach ze nie powinien nigdy zostać trenerem. Dupy dała prokuratura,