Wpis z mikrobloga

Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazywa mnie „ojkofobem”, albo twierdzi, że mam kompleksy wobec zachodu. To nie kompleksy, tylko wstyd za taką mentalną wschodnią dzicz. Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, wkvrwia mnie, że tacy ludzie jak Pawełek są i do tego nazywają się patriotami.

Kraj wspaniały, tylko ludzie kvrwy.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
stanleymorison - Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazy...

źródło: comment_1655804613N6XGXo1Wkdk4g6BAIRNq5f.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazywa mnie „ojkofobem”, albo twierdzi, że mam kompleksy wobec zachodu. To nie kompleksy, tylko wstyd za taką mentalną wschodnią dzicz. Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, wkvrwia mnie, że tacy ludzie jak Pawełek są i do tego nazywają się patriotami.


@stanleymorison: równie dobrze można usprawiedliwiać rasizm bo czarny zrobił komuś cos złego. Na całym świecie są denialisci klimatyczni, ale Ty
  • Odpowiedz
ale mówię ogólnie o tej nagonce na zmiany klimatu.


@Chris_Karczynski: no to:

mogę się mylić ale chyba klimat na Ziemi zmiana się ciągle od milionów lat....


Poczytaj sobie jakieś popularno naukowe źródła, że jednak mamy dowody na antropogeniczne zmiany klimatu np dotyczące zakwaszenia oceanów. A klimat nam się nie zmienił w przeciągu kilku milionów lat a w ciągu niecałych kilkudziesięciu lat.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak można wątpić w globalne ocieplenie skoro nawet ja podczas mojego krótkiego życia zauważyłem


@Walther00: A bohater wpisu podczas swojego krótkiego życia zauważył ochłodzenie klimatu. Co się dziwisz?
  • Odpowiedz
mogę się mylić ale chyba klimat na Ziemi zmiana się ciągle od milionów lat....


@Chris_Karczynski: Zmienia się w skali milionów lat. A obecnie w związku z cyklicznymi fazami aktywności słońca powinniśmy być w środku okresu chłodnego - a temperatura rośnie

Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie czy odpowiada nam taka temperatura i wilgotność powietrza jak w czasach dinozaurów
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Nie ma dla mnie lepszego ćwiczenia nad podbudowywaniem wiary w siebie samego, niż czytanie przez 10 minut dziennie wysrywów współobywateli w internecie. To, ilu kretynów bez szkoły, szurów, prostaków itd. żyje wśród nas, pozwala z łatwością myśleć: "Hej, drugim Einsteinem to może nie jestem, ale naprawdę nie jest ze mną tak źle".
  • Odpowiedz
@Walther00: Typie takie zimy były w Poznaniu 5 lat temu mróz - 20 i śnieg i jeszcze będą, gadasz głupoty a małolaty cie plusują, to jest twój życiowy moment chwały, naciesz sie nim
  • Odpowiedz
To nie kompleksy, tylko wstyd za taką mentalną wschodnią dzicz. Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, wkvrwia mnie, że tacy ludzie jak Pawełek są i do tego nazywają się patriotami.


@stanleymorison: no bo na zachodzie nie ma zidiociałych sebixów, nic a nic... XD
  • Odpowiedz
Jest j----e 100% konsensusu wśród naukowców, że zmiany klimatu są spowodowane przez człowieka, ALE NIE, JO WIM LEPIJ, TE K---A NAUKOWCE POD KRAWATEM CO TYLKO W ŁAPIE BIORO. WSZYSCY K---A, CAŁE MILIONY NAUKOWCÓW OSZUSTY JEDNE NIEROBY


@agdybytak:

Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela
  • Odpowiedz