Wpis z mikrobloga

Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazywa mnie „ojkofobem”, albo twierdzi, że mam kompleksy wobec zachodu. To nie kompleksy, tylko wstyd za taką mentalną wschodnią dzicz. Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, wkvrwia mnie, że tacy ludzie jak Pawełek są i do tego nazywają się patriotami.

Kraj wspaniały, tylko ludzie kvrwy.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
stanleymorison - Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazy...

źródło: comment_1655804613N6XGXo1Wkdk4g6BAIRNq5f.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stanleymorison: Dobrze zbajtował, bo tym zielonym szurom już nie raz odbija. Paradoksalnie Paweł może mieć podobne IQ co przeciętny zwolennik "ekologizmu" czy fanatyk redukcji emisji CO2 "za wszelką cenę". Sam temat globalnego ocieplenia też został ośmieszony, bo przyjął formę karykatury ekologii. Szkoda, że w mainstreamie nie mówi się, że z perspektywy historii Ziemi możemy mieć obecnie tak naprawdę oziębienie (są też takie teorie naukowe), ale najwidoczniej nie chodzi o naukę
  • Odpowiedz
@stanleymorison: tobie się wydaje, że w innych krajach nie ma takich ludzi? No to albo w dupie byłeś albo g---o widziałeś albo po prostu nie lubisz Polski i dostrzegasz w niej aspekty, które są wszędzie, choć przypisujesz je tylko Polsce.
  • Odpowiedz