Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: no właśnie nie xd idzie recesja inflację #!$%@?ło. Ludzie nie będą mieli pieniędzy na nowe auta. Do tego o dziwo fabryki samochodówki ruszyli na w maire normalne obroty co rok temu było nie do pomyślenia i naprawdę zaczęli produkować te auta gdzie przez większość czasu te fabryki stały bo brak półprzewodników
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopek: jak teraz zamówisz to zanim odbierzesz to wszystkie te zaległe zamówione auta już będą odebrane i ceny znowu będą lecieć
@matryja:

jak teraz zamówisz to zanim odbierzesz to wszystkie te zaległe zamówione auta już będą odebrane i ceny znowu będą lecieć

Ta bo nikt nie będzie nowych zamawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kopek: ja kupiłem, bo ceny aut w fajnym stanie i z fajnym przebiegiem różniły sie o 10-20k od nowki z salonu. Ale kupiłem od ręki, dzwoniłem po salonach i stało kilka egzemplarzy bez czekania. Hyundai i30 here. No i to w sumie kolejny sposób na pozbycie sie gotówki, która na koncie zjada inflacja. Auta cały czas w górę i nie sadze, ze kiedykolwiek obniża za nie cenę przy takim zapotrzebowaniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mucholep: a jak mam ochotę kupić sobie i sprzedać to już nie można? Oni nie sprawdzają co robisz z autem, może Ci służyć nawet do hodowli kotów perskich.