Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że niektórzy potrafią spać po 3 godziny przez kilka dni pod rząd, albo dłużej i normalnie pracować na pełnych obrotach?

Moja dziewczyna ma teraz sesję i śpj już czwarty dzień po 3 godziny, a resztę się uczy, wspomaga się tylko kawą.

Ja po jednym dniu spania 3 godziny nie potrafię już dodać dwa do dwóch i w pracy bym był jak dętka, a co dopiero się uczyć?

Jak ja #!$%@? zazdroszczę tym ludziom. Ja też tak chcę. Widzę tych ludzi, przychodzących do pracy z oczami podkrążonymi, mówiąc, że nie spali, ale #!$%@?ą jak maszyny.

Jeszcze po jednej nocy z 3 h snu to może bym był wydajny, jakbym wiedział, że nastepną się wyspie, ale po dwóch, trzech, czterech ciągle robiłbym błedy i zrujnowałbym firmę.

Jak to #!$%@? zrobić? Ja też chcę tą moc!

#sen #bezsennosc #studbaza #sesja #nauka #mozg #dopingmozgu #pracbaza #biologia
  • 45
@Pozdzierany_Gumolit: Czyli zostaje duposcisk zazdrości? Szkoda, bo moje korpo kocha takie maszyny, które nie potrzebują snu.

Ale odróżnij potrzebę snu od niespania. Co ludzie potrzebują snu tylko lepiej sobie z nim radzą a raczej z jego brakiem. Tak się nie da jechać cały czas. To jest 2tyg max. Im później i im dłużej to ciągniesz tym bardziej twoja wydajność spada. Też tak jechałem na studiach i czasami teraz ale na dłuższą
@Ynfluencer: Powinieneś robić wszystko, żeby tak nie robić. Daj sobie spokój, to droga do wykończenia się. Prędzej czy później skończy się paliwo, bo człowiek to nie perpetum mobile i takie osoby zderzą się ze ścianą i będzie zjazd. Opcjonalnie również żałowanie, że po co się tak człowiek wykańczał, starał i katował, żeby być docenionym przez szefa tymczasem firma po paru latach wysra bez zastanowienia, bo zawsze znajdzie się wydajniejszy student, który