Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zmasowanyatak: to ja 91 i jedyne co mogłem to w gimbazie porobić parkejra na placu budowy nowej hali xD (żeby było śmieszniej w liceum też oddali nowa hale bodajże 2 lata po ukończeniu)
@Bekovsky: Ta, moje liceum. Jak do niego chodziłem to WF mieliśmy w takiej sali, że grając w siatkówkę trzeba było być bardzo precyzyjnym, bo sufit był metr nad siatką.

Teraz jest tam profesjonalna hala, budowę rozpoczęli rok po moim zakończeniu tam nauki.

Nie inaczej gimnazjum. Nowe w ogóle budowali i całe trzy lata łaziłem po w sumie budowie, biegając z lekcji na lekcję po kilometrze. Pierwsze skrzydło oddano rok po tym
@Bekovsky: ja jak opuscilem gimnazjum to obok postawili nowy gmach gimbazy( wczesniej dzielilismy stary budynek z podstawówką na pół) miejsca bylo tak malo ze nieraz niemiecki mielsimy w czytelni biblioteki 2x3m xD a wf na dworze bo sala gimnastyczna była jedna i to bardzo mala
Ponadto wybudowali przy tym nowym gmachu gimnazuju wielka sale widowiskowo-sportową a obok jeszcze orlik
Rocznik 90 here
@Bekovsky: jak kończyłem szkołę średnią to w następnym roku oddali do użytku nową wypasioną hale sportową, siłownie i kręgielnie XD
a jak skończyłem podstawówkę to w tym samym roku skończyli budować nowe skrzydło i wyremontowali całą szkołe XD

a kiedy skończyłem gimbaze to od początku wakacji zatrudnili ochronę