Wpis z mikrobloga

@Bekovsky: jak ja byłem w gimnazjum to budowali wielką hale sportową, my graliśmy na orliku pomiędzy blokami. Po wakacjach po moim skończeniu tej szkoły było jej wielkie otwarcie. Do tej pory trochę smuteczek trzyma.
@Bekovsky: troche ja, jak mnie #!$%@? z plastyka i przez 5 lat nie bylo w kranach cieplej wody, a po akcie apostazji z szkoly nagle pojawila sie ciepla woda w kranach XDDD
Pamietam jak w sali od rzeźby specjalne jedna klasa sie zlozyla na mini boiler by podgrzewal te wode bo sie rąk nie dalo umyc z gliny.
@Bekovsky Ja wyszłam z technikum to szkoła załapała się na program międzynarodowych praktyk zawodowych i praktycznie za grosze były wyjazdy do Włoszech czy Hiszpanii ¯_(ツ)_/¯
@Dalegor_: ja pamietam jak w szkole w bilbliotece byly kompy ktore max co ogarnialy to quake 2, internet to tylko za pomoca ie, a wyporzyczenie książki to szukanie w kartach itp. Drukarki ledwo co drukowały i jak juz wydrukowaly to w jakosci starego stepla. Sala gimnastyczna i szatnia to zima miala max 10 stopni, w salach obok okien wialo przy zamknietych oknach a w kiblavh nie zawsze byly drzwi. Rok po