Wpis z mikrobloga

No hej! Dziś coś wyjątkowego, bo na tapet idzie nie działalność prawicowca/konserwy, a znanego z EKSTREMALNEGO i RADYKALNEGO obiektywizmu i symetryzmu kanału @wojna_idei. Przyjrzałem się działalności Szymona z ostatnich 3 miesięcy, konkretnie od 22/03/2022 do 19/06/2022 (ostatnie znalezisko) i cóóóóóóóóóóóóż...

W tym czasie z konta tego dodano 37 znaleziska. W 90 dni. Jeden filmik co prawie drugi dzień XD. I czego my tu nie mamy, od Kapitana Bomby po Galileusza. Od cierpienia Ukraińców po mangę. Od Tolkiena po Johnnego Deppa. Od przeludnienia Ziemii po więcej mangi. Ale ja nie o tym, że hasło polihistor zamiast Leonarda powinno mieć zdjęcie Szymona. Ja nie o tym, że w przypadku takiej rozpiętości tematów i takiej częstotliwości dodawania filmów możesz spodziewać się naprawdę rzetelnego researchu i dogłębnego przedstawienia sprawy. Ja o tym co oprócz dodawania swoich filmów na wypok Szymon robi.

Wiecie ile z tych znalezisk prowadziło do kanału YT Szymona? Kanału z monetyzacją (a warto jeszcze wspomnieć, że niektóre filmiki takie jak ten były dodatkowo sponsorowane). Każde ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiecie ile w tym czasie Szymon dodał na wypoku w znaleziskach komentarzy? 3 (trzy).

Wiecie ile w tym czasie Szymon dodał wpisów na mirko nie będących wpisem do wołania do znaleziska? 0 (zero).

Wiecie ile wpisów na mirko Szymon w tym czasie zaplusował? 2 (dwa).

Wiecie ile wykopał znalezisk? 11 (jedenaście).

Faktycznie, widać że zależy mu na byciu członkiem społeczności a nie traktowaniu wypoka jako darmowego słupa ogłoszeniowego dla reklamowania swojego biznesu.. Dobra, starczy tej szydery:

@Moderacja @a__s @m__b - wybaczcie, ale jeżeli to nie jest konto stworzone praktycznie wyłącznie do

publikowania materiałów o charakterze reklamowym w celu osiągnięcia korzyści majątkowych (...) celowego nabijania kliknięć/punktów/pieniędzy


to ciekawe co nim jest ¯\_(ツ)_/¯

#bekazprawakow #moderacjacontent #wojnaidei #neuropa #bekazcentractwa #afera #wykop #spam
Pobierz M.....a - No hej! Dziś coś wyjątkowego, bo na tapet idzie nie działalność prawicowca/...
źródło: comment_1655729215EhIS5H8VuT4KP3NKbfvLEP.jpg
  • 43
@MglawicaKraba: No ja rozumiem, ale z regulaminem jest trochę jak z biblią, nie można tego traktować dosłownie. Bo wtedy ban należałby się tak samo gusto jak i trollskiemu czy gościowi od Top Gara, bo obaj też prowadzą po prostu na wykopie marketing (a przynajmniej prowadzili). Podobnie kiedyś naukowy bełkot jak i kilka innych kanałów, które się tutaj regularnie pojawiają.

Więc tak, nie rozumiem zarzutu. A wpis jest dlatego, że nie podoba
ani trollski ani top gar nie udają kogoś kim nie są, a ich content nie jest szkodliwy i nie wrzucają tu swojej twórczości z taką częstotliwością


@MglawicaKraba: zgodzę się. Ale jednocześnie potwierdziłeś, ze nie chodzi ci o łamanie regulaminu per se, ale o zamieszczane treści i ich częstotliwość. Imho albo jedno albo drugie. Inaczej będzie to wybiórcze i na zasadzie "tego lubimy, a tego nie".

Osobiście nie widzę problemu, póki nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzuf22: sam pisałeś, że

No ja rozumiem, ale z regulaminem jest trochę jak z biblią, nie można tego traktować dosłownie.


Według mnie trzeba uwzględniać częstotliwość działań oraz to jaką część całości one tworzą. IMHO to są jednak różne sytuacje gdy ktoś
A) szeroko udziela się w różnych tematach, jest częścią społeczności i aktywnie "tworzy serwis" i raz na jakiś w ramach w/w doda coś z twórczości własnej
B) tylko i wyłącznie,
@MglawicaKraba: Dobra, nie chciało mi się specjalnie szukać, więc czekałem aż trafię na jakąś tego typu reklamę na mirko przeglądając gorące. No i jest, cyk: https://www.wykop.pl/ludzie/dodane/LukaszLamza/

Jego content to prawie w 100% znaleziska do swoich materiałów na YT, wpisy też o tym samym, a komentarze do wpisów są odpowiedziami na pytania dot. wpisu z reklamą YT.

Inny profil to: https://www.wykop.pl/ludzie/dodane/Pannoramix/ tyle, że tutaj faktycznie człowiek udziela się więcej niż dodanie linka
Jego też chciałbyś banować?


@rzuf22: nie mówię nigdzie o banowaniu. Ale przyznanie niebieskiego nicka byłoby na miejscu.

A to, że pobieżnie przeglądając wkład tych ludzi nie zauważyłem, by udawali oni kogoś kim nie są - to inna sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)