Wpis z mikrobloga

No hej! Dziś coś wyjątkowego, bo na tapet idzie nie działalność prawicowca/konserwy, a znanego z EKSTREMALNEGO i RADYKALNEGO obiektywizmu i symetryzmu kanału @wojna_idei. Przyjrzałem się działalności Szymona z ostatnich 3 miesięcy, konkretnie od 22/03/2022 do 19/06/2022 (ostatnie znalezisko) i cóóóóóóóóóóóóż...

W tym czasie z konta tego dodano 37 znaleziska. W 90 dni. Jeden filmik co prawie drugi dzień XD. I czego my tu nie mamy, od Kapitana Bomby po Galileusza. Od cierpienia Ukraińców po mangę. Od Tolkiena po Johnnego Deppa. Od przeludnienia Ziemii po więcej mangi. Ale ja nie o tym, że hasło polihistor zamiast Leonarda powinno mieć zdjęcie Szymona. Ja nie o tym, że w przypadku takiej rozpiętości tematów i takiej częstotliwości dodawania filmów możesz spodziewać się naprawdę rzetelnego researchu i dogłębnego przedstawienia sprawy. Ja o tym co oprócz dodawania swoich filmów na wypok Szymon robi.

Wiecie ile z tych znalezisk prowadziło do kanału YT Szymona? Kanału z monetyzacją (a warto jeszcze wspomnieć, że niektóre filmiki takie jak ten były dodatkowo sponsorowane). Każde ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiecie ile w tym czasie Szymon dodał na wypoku w znaleziskach komentarzy? 3 (trzy).

Wiecie ile w tym czasie Szymon dodał wpisów na mirko nie będących wpisem do wołania do znaleziska? 0 (zero).

Wiecie ile wpisów na mirko Szymon w tym czasie zaplusował? 2 (dwa).

Wiecie ile wykopał znalezisk? 11 (jedenaście).

Faktycznie, widać że zależy mu na byciu członkiem społeczności a nie traktowaniu wypoka jako darmowego słupa ogłoszeniowego dla reklamowania swojego biznesu.. Dobra, starczy tej szydery:

@Moderacja @a__s @m__b - wybaczcie, ale jeżeli to nie jest konto stworzone praktycznie wyłącznie do

publikowania materiałów o charakterze reklamowym w celu osiągnięcia korzyści majątkowych (...) celowego nabijania kliknięć/punktów/pieniędzy


to ciekawe co nim jest ¯\_(ツ)_/¯

#bekazprawakow #moderacjacontent #wojnaidei #neuropa #bekazcentractwa #afera #wykop #spam
M.....a - No hej! Dziś coś wyjątkowego, bo na tapet idzie nie działalność prawicowca/...

źródło: comment_1655729215EhIS5H8VuT4KP3NKbfvLEP.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: niebieski nick z tego co ogarniam (ale mogę się mylić) jest płatny.

nie mówię nigdzie o banowaniu.


@MglawicaKraba: okej, faktycznie, jednak podnosisz kwestię regulaminu, więc jakoś skojarzyłem to z banowaniem. Niemniej jednak skoro kierujesz ten post do moderacji, to oczekujesz od nich jakiejś akcji czy to bana czy wymoderowania.

A to, że pobieżnie przeglądając wkład tych ludzi nie zauważyłem, by udawali oni kogoś kim nie są - to inna
  • Odpowiedz
niebieski nick (...) jest płatny.


@rzuf22: no właśnie.

Ja ci odpisałem, że nie tylko on tak robi i podałem przykłady kilku innych użytkowników.

No i co w związku z tym? Wiesz "inni też tak robią" to słaba obrona

nie #!$%@?łeś się do nikogo innego, kto robi dokładnie to samo.

bo nikt inny mi się nie rzucił tak w oczy. Zarówno spamem, jak i tym jak regularnie i tak często go uprawia,
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: tylko ty pisałeś o przyznawaniu. Dlatego odpisałem, że z tego co kojarzę to się go kupuje, a nie zostaje ci przyznany.

No i co w związku z tym? Wiesz "inni też tak robią" to słaba obrona


@MglawicaKraba: Tyle, że ja go nie bronię. Ale jeśli wobec niego oczekujesz akcji moderacji, to to samo musieliby zastosować wobec wszystkich innych. Wiele z tych innych ludzi tworzy sensowny content, jakieś ciekawostki historyczne
  • Odpowiedz