Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanko do #mirkokoksy czy tam #mikrokoksy

Ćwiczyłem kilka miesięcy wyciskanie na laweczce. Co dwa dni, 60 kg około, bo więcej ciężarów brak, w planach było dokupienie więcej.

Robiłem serię 10x10, ostatnie dwa miesiące zacząłem robić 20x10 czyli po 200 razy na trening

Miesiąc temu zaczęła mnie boleć reka prawa w ramieniu. Przestałem na kilka dni, myślałem że przetrenowalem. Dupą tam coraz gorzej bolało. Lekarz dał mi nemesil, jak ręka odjał, brałem tydzień, po terapii czułem się dobrze, kilka dni jeszcze odpoczywalem i myślę sobie, czas delikatnie zacząć znowu.

Ledwo zrobiłem 5 serii po 10x i ręka zaczęła boleć w tym samym miejscu znowu

Co to może być. Nie ćwiczę znowu kilka dni, boli przy ruchu, dodatkowo czuję jakby była mniej silna ta ręka

#silownia #zdrowie
  • 16
@golf3cabrio: #!$%@? trening i kiepska technika. Obstawiam zapalenie kaletki podbrakowej czy jak to tam sie nazywa, wtedy przy wyciskaniu czuje się ból na wysokości bicepsa od strony barku. A nemesil to przeciwzapalny więc przez kiepską technike i pierdyliard powtórzeń zatarłeś kaletke i doszło do zapalenia.
@golf3cabrio: odpuscic wyciskanie na jakis czas, dac temu odpoczac i znalezc kogos kto Ci powie jak wyciskac. Mozesz pokombinowac ze zmiana chwytu. Łokcie teoche blizej ciala, zeby zmniejszyc ten nacisk przy barku. Teraz pewnie masz rece prawie prostopadle do ciala i dlatego dojechało Ci bark. Przede wszystkim nie podrażniać tej kaletki bo będzie wracalo momentalnie i pół roku nic nie wycisniesz.