Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, #eutanazja powinna być podstawowym prawem człowieka na tym świecie. Jak się nie chcesz już dłużej męczyć, to odchodzisz na swoich warunkach i tyle.

Zabawne, że zwolennicy #aborcja potrafią krzyczeć "Moje ciało, moja sprawa", no chyba, że chodzi właśnie o decydowanie o swoim ciele i życiu, to nie, wtedy nie xDDD

Tak to trzeba #!$%@?ć jakiś szajs z #samobojstwo nie będąc pewnym powodzenia, do tego nie raz robiąc kłopot innym ludziom, zamiast odejść w ludzkich i godnych warunkach.

Jasne, że problem z eutanazją mógłby polegać na tym, czy ktoś właściwie dokonuje tego w pełni władz umysłowych, czy to nie jest pod wpływem impulsu. Ale na pewno by się dało to jakoś rozwiązać.

Ogólnie ludzie z #antynatalizm mają rację. Zostajesz sprowadzony na ten świat mimo własnej woli, dostajesz jakiś pakiet startowy, zazwyczaj #!$%@? i musisz się z tym męczyć przez kilkadziesiąt lat swojego życia. A potem tylko z zazdrością patrzysz na innych, co mieli farta w życiu. A Ty się męcz na tym świecie, bo ktoś miał kaprys sobie zrobić gówniaka, nie zapewniając mu wszystkiego.

Jbć to życie i ten świat.

#depresja #zalesie #samotnosc #takaprawda
DoloremIpsum - Ja #!$%@?, #eutanazja powinna być podstawowym prawem człowieka na tym ...

źródło: comment_16556559791MV3H5lq8LICNXn1MmsZzr.jpg

Pobierz
  • 92
@DoloremIpsum: wolałbym być obrzydliwie bogaty i mieć depresję niż być biedny bez depresji xD zwykle ci co mają nadmiar wszystkiego to wymyślają sobie problemy, bo mają zaspokojone wszelkie potrzeby i nic ich nie ekscytuje, nie mają żadnych ograniczeń i potem depresja. Jak im tak źle to mogliby mi przelać symboliczny jeden procent. Jemu nie pomoże ale mi poprawi nastrój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoloremIpsum: Dobrze, że nie ma eutanazji a samobój nie zawsze się udaje. Odbieranie sobie życia nie powinno być łatwe. Często to jest jedynie wołanie o pomoc i atencję a nie realna próba samobója.

Jakby ktoś realnie myślał o śmierci to bez problemu może się zabić. Tak jak zrobiły to osoby z tego obrazka co wstawiłeś. Ten obrazek dosłownie zaprzecza twojej teorii o eutanazji.
@DoloremIpsum +1, pamiętam jak moja babcia się męczyła kilka lat z demencją. To nie jest życie. Wolałbym odejść w pełni władz umysłowych, zamykając różne sprawy przed śmiercią. Mamy więcej empatii dla psów i kotów, gdzie usypiamy je, gdy wiemy, że przez resztę życia będą cierpiały, ale jak ktoś ma nowotwór nieuleczalny, albo jest stary, sra pod siebie i nie ogarnia gdzie jest i który jest rok, to nie można skrócić jego cierpień,