Wpis z mikrobloga

Mirki, cieszcie sie ze mno () Po 10 miesiącach szukania roboty w #uk po skończonych studiach inżynierskich które wyprały mnie z jakiejkolwiek życiowej energii, przeciągnęły przez depresję, stany lękowe i diagnozę #adhd w końcu dostałem #praca jako Mechanical Design Engineer względnie na miejscu i za pieniądze których oczekiwałem od pierwszej roboty (£10k powyżej tego co płacą przeważnie w graduate schemes) (ʘʘ) W końcu będę mógł odetchnąć po tych trudach i zacząć żyć własnym życiem (ʘʘ) I obyło się bez pieszych pielgrzymek do Częstochowy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #pracbaza #koniecprzegrywu
  • 95
  • Odpowiedz
@oszty: Odezwij się na PW to ci polecę mojego lekarza, może na Śląsku złych macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Fox7er: Mało, bo mam smród w postaci kredytu po nieudanym interesie, ale gdyby nie to, to zostawałoby mi około 500-600 funtów na miesiąc spokojnie, mieszkając tak jak obecnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nafukanyXD: gratulacje! Pierwsze koty za płoty, początki w UK świeżo po studiach nie są lekkie kiedy się celuje wysoko, a te 10 miesięcy to nawet nie tak źle jak na to co dokładnie chciałeś.
  • Odpowiedz
@nafukanyXD: Super post i kibicuję abyś osiągnał wszystkie szczyty kariery zawodowej!
Czy jesteś w stanie napisać tutaj lub na priv jakie leki zostały Ci przepisane oraz inne zasugerowane?
Metylofenidat czy coś innego?
  • Odpowiedz
@niezawodny: W Niemczech może i tak, w Polsce to zawód, gdzie liczbę ofert na tę pozycję zliczysz na palcach jednej, może dwóch rąk. Smutna prawda jest niestety taka, że cokolwiek związanego z inżynierią wiąże się w większości z emigracją na zachód, jeśli chce się zarobić przyzwoite pieniądze.
Chyba, że ktoś ma żyłkę przedsiębiorczości i uda mu się rozkręcić biznes z jakimiś usługami, to wtedy może tak.

Realnie jak chce się zarabiać
  • Odpowiedz