Wpis z mikrobloga

Rafałkie to niezły ancymon i faktycznie niezły marketingowo typek. Pytanie na ile jest cyniczny teraz a na ile był wcześniej. Czy pewne jego działania to część procesu czy wynik późniejszych przemyśleń i adaptacji do sytuacji.

W takim zawoalowanym marketingu najpierw jest etap budowania legendy, potem z pomocą uzyskanej wiarygodności lewarowanie na zasięgi, potem w razie W odwołanie do swoje legacy i "wartości" i zasłanianie się tym jak tarczą. Gdyby tak rozpatrywać przedmiot ostatnich dram to elegancko się to łączy w logiczną całość, choć mogło być inaczej pierwotnie chłopecek miał dobre intencje a potem przełożył wajchę w kierunku cynicznego działania.

Kolejno:
1. Bardzo wygodne jest budowanie wizerunku autystyka który myśli inaczej niż inni. Kasa nie jest ważna, to mindset spekulanta. Świetnie się to sprawdza w razie fakapów, bo przecież uprzedzałem. Fajny kamuflaż dla realnych intencji.
2. Kolejna składowa wizerunku to wolnościowiec. Niby róbta co chceta, niby można mnie krytykować, a ja mogę was krytykować, ale w rzeczywistości to ja mam przewagę fejmu więc moja krytyka jest silniejsza.
3. No właśnie, krytyka aka wyjaśnianie farmazoniarzy. Kolejny element legendowania się jako ten sprawiedliwy, ze szlachetnymi intencjami, walczący z patologią. Może i tak. A może walczący z konkurencją lub niebezpiecznymi weryfikatorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Tak samo działa walka z piramidami, wałkami, forexami i innym crapem. Buduje mu fejm, wycina konkurencje po kasę frajerów.
5. Cały TJS to majstersztyk bo to mur obrońców i bezpłatnych promotorów osoby Rafałkie. Raz że będą potwierdzać że to był społeczności pomysł i miał dobrze służyć to jeszcze rozmywa odpowiedzialność. A to że z czasem się przeskalował a pozostawił silnego lidera na tle innych który potrafi to wykorzystać to inna sprawa
6. Nie kopiujcie moich ruchów. Odradzam. Zbankrutujecie. Czyli nie myśl o różowym słoniu...
7. Bankrutowałem czyli jestem omylny, ale się edukuję i ulepszam. Patrzcie wtopiłem na czymś 20 lat temu, potem na ropie, potem jeszcze drobne rzeczy.... ale teraz seria wygranek. p.s. zapraszam do moich projektów
8.Pełna transparentność. Znowu narzędzie do zbudowania muru obrońców. Patrzcie on wszystko pokazuje, wyjaśnia farmazoniarzy... aaaa jednak to nie wszystko tylko wybiórcza prawda, dodatnie sprzężenie w budowaniu fejmu.
9. Racjonalizowanie sobie decyzji, nawet etycznie i moralnie złych, wyższym dobrem. ALE CHCIAŁEM DOBRZE. Zagrałem hajsem inwestorów bo chciałem dobrze. Przemnożyłem go.... a że mogłem stracić. TO JA WALCZE Z FARMAZONAMI I SZKOLENIOWCAMI JAK ŚMIESZ ŚMIECIU PODWAŻAĆ MÓJ AUTORYTET ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piękna propaganda, trochę chwytów erystycznych, dużo kamuflażu, a z tyłu siedzi kulawy społecznie gość z dużym hazardowym problemem - tak go widzę.

#zaorski
  • 3
@zdrajczyciel: wystarczy zerknać na jego image jak robiłe commercowe platformy, typowy szczur cwaniaczek z poczuciem wyższości bo IT.
On sie celowo pozycjonuje na autystyka / ASH Keczap łapacz pokemonów, tylko Zorro łapie leszczyne ;) zwodzi blichtrem i wizerunkiem łapacza poxów z aspergerem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)