Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co się w tym kraju dzieje z 600cc? Nie dość że jest ich jak na lekarstwo, to to co jest jest zazwyczaj zajechane. Od marca miałem okazję kupić 3, które miały ręce i nogi. Zanim się zebrałem na oględziny to już ich nie było, zeszły w ciągu 48-72h. Nosz to jest #!$%@? dramat (°° #motocykle #zalesie
  • 15
  • Odpowiedz
@olesh: dlatego lepiej kupować duże pojemności, czasami potrafią być tańsze i w lepszym stanie, a na pewno są bezpieczniejsze niż 600tki - mocniejsze hamulce itd.
  • Odpowiedz
@olesh: dla mnie to jest fenomen, jak kupowalem to nic nie było, jak sprzedawałem po dobrej cenie zadbany to też nikt nie chciał nawet zadzwonić przez dłuższy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brh77603: Łatwo powiedzieć kiedy pół dnia spędzasz w robocie, drugie pół chcesz odpocząć, wyspać się i coś ogarnąć.

Dramatem nie jest to że się zbieram jak się zbieram, a to że nie ma do czego się zbierać.

Byłem już w drodze do zajebistego gsx6, ale koniec w końców nie dotarłem bo zagadała mnie sąsiadka XD

Wewnenie zbiera we mnie się frustracja, złorzeczenie i egoizm, w tym by jeszcze mocniej dopoerdolili cenami
  • Odpowiedz
Byłem już w drodze do zajebistego gsx6, ale koniec w końców nie dotarłem bo zagadała mnie sąsiadka XD


@olesh: widać co dla ciebie ważniejsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaaPiii: szosowo turystyczny, fz6, gsx, er6, xj

Raczej nie poluję na "Rrr", no może mam słabość do cbr,

@KOXsu: Litra nie wykorzystam, 125/250 to za mało na trasę, a chce nim dojeżdżać do roboty, czyli minimum dziennie będzie robił około 38/40km. Przedział 500-700, to taki idealny środek by z jednej strony nie mulic na drodze, a z drugiej czuć się komfortowo i nie by mnie nie pochylał przy wietrze.

Może
  • Odpowiedz
@Bachal: Wiem, XD czytam na bieżąco tag ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po pierwsze, skąd jesteś po drugie widziałem po twoich wcześniejszych komentarzach i szukam czegoś z mniejszym przebiegiem, jednakże życzę powodzenia. Lokalnie er6 z przebiegiem 25k za 10k poszła w 3/4 dni.

Z ciekawości ładnie prezentuje się Twój triumph. Ile za niego dałeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olesh: 17k,
dlatego za tą chce 5-6k żeby poszła do kogo kto wie ocb i bierze ja zakatowac czy tam coś :) warmińsko mazurskie
  • Odpowiedz