Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam ból dupy o to, że świat kręci się wokół seksu i wyglądu.
Mam ból dupy o to, że mężczyźni oglądają się za panienkami i oglądają dupeczki w necie.
Mam ból dupy o to, że w każdej męskiej grupce musi pojawiać się temat lasek, która jest hot, którą by ruch.ali
Mam bóly dupy o to, że koledzy w pracy wyraźnie faworyzują ładne dziewczyny, nawet jeśli są bystre jak woda w klozecie.
Mam bóly dupy o to, że nawet jeśli jakiś desperat się ze mną zwiąże (choć jeszcze się taki nie znalazł), to nigdy nie będzie mnie prawdziwie pożądał i zawsze będzie pragnął kogoś lepszego.
I jest mi cholernie przykro.


#zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62abc38808ce78ea7e2cef77
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 96
@AnonimoweMirkoWyznania: świat się nie kręci wokół tego, być może twój... Stąd masz taki pogląd na świat. Ja nigdy nie patrzyłem na wygląd. Nawet bym nie chciał takiej naprawdę bardzo ładnej kobiety, bo zawsze będzie tysiąc typów wokół niej, którzy będą próbowali coś więcej. Same nerwy tylko, wiem bo przerabiałem ten temat. Widocznie po prostu nie znalazłaś swojej drugiej połówki i tyle. Liczy się uczucie , szczerość i lojalność . Zawsze znajdzie
Tak, zgadliście, jestem brzydka.


@AnonimoweMirkoWyznania: Mało jest wybitnie brzydkich kobiet. Nie mówię że nie ma ale nie jest ich tak wiele. Wystarczy by kobieta była miła, dbała o sylwetkę ĆWICZENIAMI (do cholery !!!) oraz umiała się ładnie uśmiechnąć. Wtedy się okazuje że nawet naprawdę słabe modele potrafią całkiem spoko wyjść na swoje.

Kobietom olbrzymio szkodzi i ryje mózg patologiczne wychowanie na księżniczki którym wszystko się wybacza. I potem jak coś od
@AnonimoweMirkoWyznania: to rzecz kompleksów, ogólnie to jesteś w błędzie, tak nie jest. Ze swoich doświadczeń i obserwacji byłem w stanie zaprzeczyć wszystkim punktom.
Zbuduj swoją realną wartość i przyjacielskość, zaradność do maksimum - i ten, z którym będziesz miała życiowe, autentyczne, nieprzymuszone więzi/relacje, zwiąże się z Tobą w odp. czasie. Nic na szybko.
@AnonimoweMirkoWyznania: To ja nie wiem gdzie ty pracujesz, że musisz słuchać żenujących tekstów o ruchaniu.
U mnie w pracy, gdzie są sami faceci nikt nigdy chamsko nie komentuje wyglądu kobiet. Jeśli jest jakiś komentarz to coś w stylu:
- Widziałeś Łukaszu? Wyglądała jak moja przyszła żona.
- Nie, nie, coś ci się pomyliło. Wyglądała jak moja przyszła żona.

No i co cię obchodzi co ludzie oglądają w Internecie?