Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam ból dupy o to, że świat kręci się wokół seksu i wyglądu.
Mam ból dupy o to, że mężczyźni oglądają się za panienkami i oglądają dupeczki w necie.
Mam ból dupy o to, że w każdej męskiej grupce musi pojawiać się temat lasek, która jest hot, którą by ruch.ali
Mam bóly dupy o to, że koledzy w pracy wyraźnie faworyzują ładne dziewczyny, nawet jeśli są bystre jak woda w klozecie.
Mam bóly dupy o to, że nawet jeśli jakiś desperat się ze mną zwiąże (choć jeszcze się taki nie znalazł), to nigdy nie będzie mnie prawdziwie pożądał i zawsze będzie pragnął kogoś lepszego.
I jest mi cholernie przykro.


#zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62abc38808ce78ea7e2cef77
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 96
  • Odpowiedz
zawsze chodzilo. Jak wytłumaczysz ,,czadów" z wyglądu, którzy są sami bez partnerek?


@technojezus: Niskie umiejętności społeczne. To nie jest tak, że oni się boją zagadywać lub przenosić znajomości na inny poziom. Oni nie wiedzą jak to robić. Pisząc o tym, że nie wiedzą mam na myśli dosłownie to, że nie wiedzą jak podrywać, randkować, flirtować ect.
  • Odpowiedz
są sami bo odrzucają zaloty bab

Chad może być sam tylko z własnego wyboru, a nie z wyboru kobiet


@Pozytywny_gosc: no właśnie. Są sami, ale patrzę że dużo przegrywów żyje w przekonaniu, że jak ktoś nigdy nie uprawiał stosunku, to musi być brzydki i nie miał nigdy zainteresowania, co jest totalną bzdurą
  • Odpowiedz
Chad - przegryw jest równie realny co kolega gej nie chodzący na marsze równości.


@lycaon_pictus: xDDDD to dalej nie wierz. Naprawdę współczuję wam. Ale dla was przecież nie ma 25+ letnich dziewic, czy ,,czadów'', którzy nigdy nie ruchali w wieku 20+ lat. Żyjecie dalej w totalnej bańce.

Niskie umiejętności społeczne.


Dodaj do tego brak pewności siebie, jakiś inny defekt, który jeszcze bardziej cie stacza mentalnie na dno i możesz być nie
  • Odpowiedz
@technojezus:

Ale dla was przecież nie ma 25+ letnich dziewic,

Są, poznałem takie, ale tylko w internecie.

czy ,,czadów'', którzy nigdy nie ruchali w wieku 20+ lat. Żyjecie dalej w totalnej bańce.

...ale takich nie. Już sam "chad" z wyglądu jest stosunkowo nieczęstym zjawiskiem, a ktoś chce szukać wśród nich prawiczków. Powodzenia.

Dodaj do tego brak pewności siebie, jakiś inny defekt, który jeszcze bardziej cie stacza mentalnie na dno i możesz
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus:

Gdzie tu jest własna wola?


Własna wola, bo mimo zainteresowania kobiet, odrzucają je. Ja wiem, że dla kogoś kto nigdy nie miał powodzenia u kobiet, to jest jakieś since fiction, że jakiś drugi mężczyzna, może kobiety olewać, kiedy oni nawet jednej takiej sytuacji nie mieli.

Powiem ci na swoim przykładzie. Pochodzę z rodziny klasy średnio-wyższej. Miałem zawsze dobre ubrania, od podstawówki trenowałem różne sporty, reprezentowałem szkołe, czyli byłem takim typowym
  • Odpowiedz
@technojezus:

W podstawówce czyli do 12-13 lat miałem propozycje 3 dziewczyn, sama elita wśród dziewczyn w szkole - odrzuciłem, bo byłem nieśmiały i się trochę bałem wchodzić w związki

To fajnie, jesteś mitycznym wyjątkiem, który z własnej woli odrzucał.
  • Odpowiedz
To fajnie, jesteś mitycznym wyjątkiem, który z własnej woli odrzucał.


@lycaon_pictus: XDDDDD mityczny wyjątek tak tak, a jeszcze kilka postów wcześniej pisałeś praktycznie, że to niemożliwe.
Już pisałem, odstawcie internet, szczególnie te przegrane tagi tych przygłupów od #przegryw ,wyjdźcie do ludzi, zobaczcie, że większość facetów co ma pary, to nie ,,czady'', to może jeszcze będzie można się dało wam pomóc.

Chciałem wam tylko pokazać, że to nie wygląd jest najważniejszy, a
  • Odpowiedz
szczególnie te przegrane tagi tych przygłupów od #przegryw


@technojezus: Zablokowałem wiele lat temu, bo ryje banię. To, że jesteś pierwszą osobą, którą znam, że tak odrzucała zainteresowanie nie zmienia za dużo. Nadal typowy przypadek to brak odpowiednich umiejętności społecznych, niezależnie od wyglądu, przy czym wygląd szalenie ułatwia każdy aspekt życia.

Kobiety chcą bardziej przebojowego i pewnego siebie faceta z dajmy na to piwnym brzuchem do związku, niż jakąś życiową pokrakę co
  • Odpowiedz
Nadal typowy przypadek to brak odpowiednich umiejętności społecznych.


@lycaon_pictus: no i ja to właśnie pisze. Dodaj do tego przebojowość, pewność siebie i masz kobiety, a jak dodatkowo jesteś przystojny, to już masz w ogóle tryb: easy

Serio? Temu umięśnionemu można jeszcze umiejętności społeczne poprawić aka ogarnąć go


Nie wiem czy się da poprawić, jak ktoś już będzie miał mocno mózg zlasowany. Części na pewno się nie da. Mi trochę by brakowało
  • Odpowiedz
OdległaOsa: > Mam bóly dupy o to, że nawet jeśli jakiś desperat się ze mną zwiąże (choć jeszcze się taki nie znalazł), to nigdy nie będzie mnie prawdziwie pożądał i zawsze będzie pragnął kogoś lepszego.

To akurat nie prawda. Ja przynajmniej mam tak, ze gdy się zakocham to moja kobieta jest dla mnie najcudowniejsza i najpiękniejsza. Oto siła uczuć.

---

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OstryKról: Wpadnij do mnie. Weź po drodze dzieciństwo bez poniżenia i przemocy ze strony wszystkich, 36 lat szczęśliwego życia bez wykluczenia, pomoc ze strony lekarzy i psychologów - przynajmniej w ciągu ostatnich 15 lat, weź jeśli nie moich oddanych przyjaciół, to kolegów - chciałbym ich poznać. A po drodze jeśli nie udźwigniesz mojego kalectwa, wykluczenia i pogardy, to chociaż zabierz te wszystkie lewackie, feministyczne, katolickie zakłamane ideologie i wyp...l na śmietnik.
  • Odpowiedz