Wpis z mikrobloga

cieszy mnie że jesteś mądrzejsza, jeszcze jakbyś była bardziej wychowana to nawet by się dało z tobą pogadać pewnie.


@fizzly: ale fikoł, widzę że zabolało cię do żywego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej otwórz jakąś książkę dotyczącą pomocy medycznej i się czegoś naucz.
  • Odpowiedz
Paradoksalnie dla kobiet w ciąży wredne i nieuprzejme są zazwyczaj inne baby które w większości same kiedyś były w ciąży, niż faceci. Taka moja obserwacja


@krolowamonika: 10000% racji!!

Przy przejściach dla pieszych, gdy różowa jedzie z wózkiem to z automatu znakomita większość facetów się zatrzymuje a baby ... dużo gorzej.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: w sensie "przemądrzała"? Znam, jesteś idealnym tego przykładem. Najgorsze jednak jest twoje combo, czyli pyskata + przemądrzała. Najgorszy sort ludzi.
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos: kolejny, który wiedzę medyczną ma na poziomie 5-latka () Bo wcale nie jest tak, że będąc w ciąży można się nagle źle poczuć, mimo że wcześniej się dobrze czuło. Z resztą co to za kretyński argument. Każdy powinien w takim razie siedzieć w domu, bo przecież każdy może się źle poczuć.

Poza tym może jechała do lekarza? Albo musiała coś ważnego załatwić albo po prostu
  • Odpowiedz
@r333m4k444: a umiesz się jakoś odnieść do tego co napisałam? Widzę już, że samodzielne myślenie i wyobrażenie sobie potencjalnych sytuacji, w których ktoś musi wyjść z domu cię przerasta. Czyżby odpowiedź również była zbyt trudna? Według ciebie kobiety w ciąży nie mogą się nagle źle poczuć? Nie cierpią bardzo często z powodu mdłości?
  • Odpowiedz
@krolowamonika: Jak pracowałam swego czasu jako kasjerka w markecie, zawsze lubiłam wyłapywać w kolejce baby w ciąży i wołać je na początek kolejki ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzask pękających dup starych bab, które musiały je przepuścić był nieziemski, moja dzika satysfakcja również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz