Wpis z mikrobloga

Paradoksalnie dla kobiet w ciąży wredne i nieuprzejme są zazwyczaj inne baby które w większości same kiedyś były w ciąży, niż faceci. Taka moja obserwacja


@krolowamonika: kobieta kobiecie kobietą xD
  • Odpowiedz
@somskia: I jeszcze ten tag antynatalizm wciśnięty do tego posta. Bo laska W CIĄŻY się źle poczuła w upał w autobusie i - na pewno celowo - puściła bełta na osobę siedzącą obok. Tak, jakby to była jej wina, że nie wytrzymała z duchoty i wielu czynników, i zwymiotowała
  • Odpowiedz
@aleczynapewno92: No dla mnie temat jest wyczerpany, więc zdecydowałem jak widzisz. Nie zamierzam się z wami przekomarzać, a na Elektrodzie nie bywam. Ale jeśli w czymkolwiek ci pomaże ci ten monolog, to śmiało, ulżyj sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: jakby rozumiem, ale ta w ciąży to też mogła doprecyzować (bo tego z wpisu nie wynika), że powiedziała coś tej siedzącej, że się źle czuje i jej słabo, ale obrzyganie kogoś uważam już za wyższy poziom debilstwa,mogła bełtać pod siebie, na bok, a nie kogoś, słabo...
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Pamiętam ryk jednej p0lki, gdy kolejka do kasy w markecie była dość długa a ja stałem na początku i zobaczyłem babeczkę w ciąży. Powiedziałem babce w ciąży, aby wbiła przede mną. Grzecznie podziękowała, bo jednak miała kilka rzeczy w ręce, a ja pół wózka. Nagle p0lka zrobiła kwik na cały sklep, że ja, dosłownie, mam #!$%@?Ć na koniec kolejki, skoro mam tyle wolnego czasu, bo p0lka, uwaga... zostawiła małe dziecko
  • Odpowiedz
Paradoksalnie dla kobiet w ciąży wredne i nieuprzejme są zazwyczaj inne baby które w większości same kiedyś były w ciąży, niż faceci. Taka moja obserwacja


@krolowamonika: dokładnie tak jest. Kiedyś w jednym ze sklepów była kolejka i zaproponowałem, aby kobieta w ciąży była obsłużona bez kolejki, to zaprotestowała jedna osoba - jakaś laska koło 40. Powiedziała z niezadowoleniem, że jak ona była w ciąży to musiała czekać w kolejce jak wszyscy
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: Ja też zawsze przepuszczam i staram się mówić to głośno na pół sklepu dodając że i tak ma pani pierwszeństwo xD ale to co powiedziała ta babka ma sens, one właśnie zakładają że same miały #!$%@? więc reszta też tak musi mieć a nie jakaś uprzejmość czy ułatwienia xd
  • Odpowiedz