Wpis z mikrobloga

@fizzly: nie, poraził mnie twój kompletny brak wiedzy z zakresu podstawowej pomocy medycznej. A także kompletny brak wyobraźni, który uniemożliwia wyobrażenie sobie niebezpieczeństwa jakie stwarza sytuacja, w której osoba, której słabo, kręci się jej w glowie ma wstać w jadącym autobusie i utrzymać rownowagę xD Jesteś jeszcze mniej bystry niż przypuszczałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fizzly: Jezus, jak czytam takie komentarze to totalnie widzę, jak zanika empatia. No, ale już dawno zauważyłam, ze nic tak nie odpala wykopkow do sączenia jadu, jak baba w ciąży. Dla mnie normalnym byłoby pomoc w takiej sytuacji komukolwiek, czy byłaby to stara baba, młody chłopak, czy niepełnosprawny jeleń, ale niektórzy patrzą tylko na czubek swojego nosa niestety
@somskia: ale proszę nie wysnuwać daleko idących wniosków, bo powtórzę się: solidarność jajników. Jestem empatycznym człowiekiem, ustępuję miejsca w autobusie staruszkom, kobietom w ciąży, niepełnosprawnym. Ja nie widzę absolutnie żadnych przeszkód żeby ktoś jej otworzył to okno. Tutaj dyskusja toczy się wokół tego że baba pod oknem jej okna nie chciała otworzyć, więc uważam że na jej miejscu powinna sama sobie to okno otworzyć jeśli jej baba pod oknem nie chciała
@aleczynapewno92: kolejny co kompleksy leczy? Ludzie, co wy macie z tym ciężkim dzieciństwem, szkołą, i w ogóle? Rozumiem że was wtedy bili i macie te same wspomnienia? Zamykam temat, amen.

@fizzly ale rozumiesz, że jeśli ktoś siedzi pod oknem, to trzebaby mu na łbie stanąć nieraz zeby okno otworzyć?


@aleczynapewno92: jeśli otwierasz okno zębami to zapewne.