Wpis z mikrobloga

Konkurencja dla L4 i Urlopu na Żądanie?? Baryłka Krwi dopłaca do każdej donacji
https://www.wykop.pl/link/6631323/barylka22-nowy-projekt-akcji-barylka-krwi/
Wiadomym jest, że najlepszym sposobem na szybki "mały urlop" jest grane statki z pracodawcą. Nie zawsze jest to jednak możliwe, a korzystanie z urlopu na żądanie to dość kosztowna decyzja. Tym razem czerwiec ratuje Baryłka Krwi, która dopłaca do Waszej donacji.

Nasza inicjatywa zyskała uznanie i dzięki wsparciu partnerów możemy Was obdarować masą prezentów. Jednak nie byłbym sobą, gdybym na tym miał poprzestać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jako, że akcja na koniec miesiąca odbywać będzie się w Sopocie i to w dość specyficznym miejscu, wraz z Muzeum Archeologicznym w Gdańsku dorzucamy do każdej torby dla Honorowego Dawcy Krwi tego dnia 10 zł w formie biletu do Skansenu Grodzisko, obok którego przeprowadzamy akcje.( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Sam skansen jest na tyle blisko Monciaka, że trafienie do nas to będzie pestka, a zyskany czas można spożytkować na plaży z wiadomym trunkiem w ręku. []

Zachęcamy wszystkich to przyjścia i odwiedzenia nas nim pojedziecie na Open'er


29.06.2022
Skansen Archeologiczny Grodzisko
J.J. Haffnera 63
10:00-14:00
Prosimy Was o udostępnianie tej informacji na grupach społecznościowych, wśród znajomych i gdzie tylko się da!

Przypominamy się także z prośbą o wzięcie udziału w kolejnych odsłonach naszych akcji w Sopocie i Rzeszowie. Bez Waszego udziału tracą one na wartości.

#barylka22 #barylkakrwi #krwiodawstwo #trojmiasto #sopot #lodz #rzeszow #polska #ciekawostki #archeologia
Pobierz BarylkaKrwi - Konkurencja dla L4 i Urlopu na Żądanie?? Baryłka Krwi dopłaca do każdej...
źródło: comment_16552844796z8WYuvEpoACWMVDkVDvGz.jpg
  • 34
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta w UK za oddawanie krwi nie ma żadnych benefitów, dni wolnych, czekolad a na oddanie krwi trzeba się zapisywać z wyprzedzeniem. Za to można oddawać w soboty, niedziele, po pracy a jak nie ma w pobliżu stacji krwiodawstwa to organizują co jakiś czas zbiórki w kościołach czy świetlicach. I pomimo tego system działa i chętnych do oddawania jest sporo.
@Pieron: szczerze mówiąc, gówno mnie obchodzi to, jak to wygląda w UK. Jestem krwiodawcą od kilkunastu lat i jak słyszę pierdzielenie o tym, jaka to krew jest bezcenna, a potem od państwa dostaję za to zbója w dupę, to czuję się z tym raczej średnio xD. Z uwagi na moją pracę, nawet tego wolnego nie mam i oddaję chyba głównie dlatego, że lubię ludzi z mojego RCKiK, bo są to bardzo
Największy szacunek dla ludzi oddających krew zupełnie bezinteresownie. Również bez dnia wolnego. Oczywiście jeśli ktoś NIE MOŻE pracować po oddaniu krwi (np jest zbyt słaby do swojej pracy) to troszkę coś innego. Ale specjalnie żeby mieć wolne? pffff. Ciekawe jaki byłby % oddawania jakby tego dnia wolnego nie było...
@Rzufik: nie, po prostu bieżesz L4 kiedy naprawde jesteś chory ;)

Też mi się nie podoba, szczegolnie że "teleporady z Żabki" kupują głownie ludzie którzy maja sile zeby z domu do sklepu polecieć, a nierzadko robią to po zrobieniu n-tego piwks pod dklepem, żeby nazajutrz ddo pracy nir iść ...
@okretowy_sanitariat: Na ten moment (mówimy tak od lat chociaż chciałoby się już zmienić narrację) nie ma jeszcze centralnej bazy, więc każde RCKiK musi wystawić Ci osobne zaświadczenie o ilości oddanej krwi, jeśli oddawałes w różnych. Do PIT wystarczy Twoja deklaracja o ilości oddanej krwi, ale w razie kontroli musisz te zaświadczenia uzyskać.
Do PCK trzeba też zebrać z każdego miejsca gdzie ewentualnie mogą być spisane Twoje donacje, aby można było je