Wpis z mikrobloga

O negatywnych skutkach cyrku jaki #!$%@? PiS to wiedziała każda średnio ogarnięta gąbka morska nie licząc zwolenników PiS


@Cointreau: nieźle ten pis #!$%@?ł jak w stanach inflacja 10%, w Niemczech 9, w Czechach 16 a litwa i Estonia tylko 20 xD
  • Odpowiedz
@dodd: to że będzie inflacja było oczywiste, tylko że jak każdy się jej spodziewał to nie odpaliła w kosmos, tylko z porządnym opóźnieniem. Ja jak mateuszek sporo wrzuciłem w obligacje już wcześniej, bolał 1 rok ale teraz wygląda to całkiem fajnie. Gorzej z gieldową częścią oszczędności :l
  • Odpowiedz
@dodd: ah stare dobre czasy kiedy idioci przekonywali cie że wirus do nas nie dotrze bo na piechote jest za daleko
jeszcze cie od szurów wyzywali bo wirus jest niegroźny i w sumie trzeba wszystko puścić na żywioł (w sytuacji kiedy nic o nim nie wiedzieliśmy a śmiertelność wg wyliczeń wahała sie od 3 do 15%)

ps brak zmysłu węchu to mam do tej pory, nochal mam uszkodzony po przejściu (bez boosterków i bez tzw szczepionek) a ci co brali ło panie jakieś gurwa "efekty mgły" we łbie gdzie sie nie moga skoncentrować, ociężałośc i inne
Renard15 - @dodd: ah stare dobre czasy kiedy idioci przekonywali cie że wirus do nas ...

źródło: comment_1655292321dvRt0D62aFZRqV3QP8eThq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kaaban:

Przez dwa lata nie było żadnego zamknięcia

było, bazary pozamykali. 2 miesiące siedzenia na dupie bo mnie od roboty odcięli. no ale przynajmniej wjazdy policji na prywatne rynki gdzie każdy sie zbierał kupić kury miód czy gołębie to miło wspominam xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Rabusek: odpuścili tylko dlatego, że ludzie zaczęli się mocno buntować, a PiSowi oprócz spełniania planów NWO, zależy jeszcze na sondażach.
Nie chcieli też dopuścić do sytuacji, gdzie prawo które tworzą nie jest egzekwowane, bo to źle świadczy o władzy, więc szybciej odpuścili. Tutaj z całą pewnością nie była to kwestia rozumu
  • Odpowiedz
yrk #!$%@?ł praktycznie każdy rząd w każdym kraju, i o dziwo pod względem pandemii nasz rząd i ogólnie ta cześć Europy chyba najszybciej odpuściła spuszczanie się nad katarkiem, chociaż ja im i tak nie ufam, na jesień będzie powtórka


@Rabusek: haha a to my dostajemy teraz po dupie ekonomicznie a nie ci którzy restrykcje trzymają dalej xD
  • Odpowiedz
O negatywnych skutkach cyrku jaki #!$%@? PiS


@Cointreau: To co #!$%@?ł PiS było niczym w porównaniu do gówna jakie zafundowała by nam lewica albo Platforma. To te dwie partie najgłośniej darły ryje, że za mało obostrzeń i szczepień.
  • Odpowiedz
  • 1
@dodd Zamknęli gospodarkę? A ja nawet jednego dnia urlopowego więcej nie dostałem i normalnie pracowalem cały czas. Coś mnie ominęło? To jeszcze Polska?
  • Odpowiedz
a co mnie to obchodzi xD mieszkam w PL i rząd mógłby coś jednak robić a nie dolewać oliwy do ognia. Ten wasz numer z bezradnym pisem to biznesy nudny.


@Cointreau: nie mówię, że nie #!$%@? ale zrzucanie całej winy brzmi jak "A BO ZA PO".
  • Odpowiedz
nie mówię, że nie #!$%@? ale zrzucanie całej winy brzmi jak "A BO ZA PO".


@Kupamilosci: PiS rządzi już 7 rok, niedługo 8. A co zrobili w swoich czasach prosperity, żeby przyhamować ewentualny kryzys i przygotować poduszkę gospodarczą? Bo poza osłabianiem waluty, przecenach kredytu i pakowaniem dzieciorobom i emerytom pieniędzy po same kule, to nikt nie myślał o takich rzeczach
  • Odpowiedz
@dodd szurami to są ludzie którzy mówią że plandemii nie ma a szczypawki to 5G. O negatywnych skutkach cyrku jaki #!$%@? PiS to wiedziała każda średnio ogarnięta gąbka morska nie licząc zwolenników PiS


@Cointreau przecież każdy wie, że to wina tuska ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
pisanie "katarek" o chorobie, która potrafi srogo przeczołgać, nie jest fair


@szpongiel: Dobra, przestane tak pisać - masz racje, szkoda zniżac się do ich poziomu. Ale na pewno nie jest to nic gorszego (albo niewiele gorszego) od grypy, po której miałem zapalenie mięśnia sercowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dodd: A teraz wszyscy ci co jeszcze w lutym 2022 krzyczeli o armagedonie, wyzywali od antyszczepów i beczeli aby chodzić w kagańcach siedzą cicho i udają, że oni nic takiego nigdy nie mówili. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz zostali ekspertami od wojny. xDDD
  • Odpowiedz