Wpis z mikrobloga

  • 699
@dodd szurami to są ludzie którzy mówią że plandemii nie ma a szczypawki to 5G. O negatywnych skutkach cyrku jaki #!$%@? PiS to wiedziała każda średnio ogarnięta gąbka morska nie licząc zwolenników PiS
  • Odpowiedz
@Cointreau: Cyrk #!$%@?ł praktycznie każdy rząd w każdym kraju, i o dziwo pod względem pandemii nasz rząd i ogólnie ta cześć Europy chyba najszybciej odpuściła spuszczanie się nad katarkiem, chociaż ja im i tak nie ufam, na jesień będzie powtórka
  • Odpowiedz
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego:

Może chodziło Ci o dwa tygodnie,b to już bliższe prawdy ale i tak nie w pełni

Tak, to były te sławne "dwa tygodnie" :)

Wiadomo, że nic nie było zamknięte cały czas, ale jak było otwarte to często z limitami typu 25% obłożenia albo tylko dla zaszczepionych (to akurat nie u nas).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Rabusek:

chyba najszybciej odpuściła spuszczanie się nad katarkiem, chociaż ja im i tak nie ufam, na jesień będzie powtórka

Sam uważam, że co odjaniepwlono to była masowa histeria i jakiś szwindel ale pisanie "katarek" o chorobie, która potrafi srogo przeczołgać, nie jest fair i nie służy sprawie obnażania kowidian.
  • Odpowiedz
  • 5
Polska i tak szybko wycofała się z okropnego wirusa który powoduje katar. Na zachodzie Europy było gorzej.
  • Odpowiedz
gdzie była zamknięta


@kaaban: Nieee nooo, Lidl był otwarty, mogłeś sobie kupić żuberka i kawał kiełbasy. Wiec nie, nie było żadnego zamknięcia gospodarki. Tfu
  • Odpowiedz
szurami to są ludzie którzy mówią że plandemii nie ma a szczypawki to 5G.


@Cointreau: teraz tak, ale jakbyś w zeszłym roku powiedział, że nie chcesz przymusowych szczepień, a wymaganie paszportu covidowego do restauracji to jakiś dramat to też być był szurem. Wiem, bo wiele razy mnie tak w internecie za te poglądy wyzwano.
  • Odpowiedz
gdzie była zamknięta


@kaaban: Nieee nooo, Lidl był otwarty, mogłeś sobie kupić żuberka i kawał kiełbasy. Wiec nie, nie było żadnego zamknięcia gospodarki. Tfu

@wojna: Przez dwa lata nie było żadnego zamknięcia, czy Ci się to podoba czy nie. Gastronomia to nie jest nawet 10% gospodarki
  • Odpowiedz
@dodd: 'nadrukowac pustego pieniądza' jest spłycaniem tematu i papierkiem lakmusowym zrozumienia polityki monetarnej. Miałoby znaczenie gdyby waluta dalej była oparta o złoto lub inny kruszec.
  • Odpowiedz