Wpis z mikrobloga

Życie singielki jest zajebiste do czasu kiedy zbliżają się wakację i uświadamiasz sobie, że spędzisz je z kotami oglądając youtube jak ktoś zwiedza Wietnam czy inne Laosy.
Potem znajomi mówią, że lecą do Ułan Bator a ty dalej oglądasz tego youtuba. Boli cię dupa całe wakację wreszcie nadchodzi wrzesień, czujesz ulgę - na youtubie oglądasz wiadomości o polityce.
W tym roku zaczęłam od USA - jakiś miesiąc youtubowego zwiedzania.


#wakacje #depresja #rozowepaski #podroze
Pobierz Ana77 - Życie singielki jest zajebiste do czasu kiedy zbliżają się wakację i uświadam...
źródło: comment_165522189328J6mBzwI9Dcj7ygT4Zb3X.jpg
  • 20
@Ana77 Szukanie osób chętnych do wyjazdu na grupach tematycznych odpada?
Jeśli nie to często można znaleźć takie ogłoszenia i trafić na bardzo fajnych ludzi, polecam!
Samej to żadna przyjemność


@Ana77: Spójrz na to w ten sposób, że sama wtedy decydujesz, gdzie jedziesz, co robisz, nikt Ci nie marudzi, nikt Cię nie pogania itp. Wiadomo, że z kimś może być fajnie, ale samotne podróżowanie też ma zalety. Ewentualnie możesz poszukać towarzystwa na wykopie, zdarzało mi się, że robiłam kilkudniową podróż po Polsce i jedno miasto po drodze zwiedzałam z miejscowym wykopkiem.
@Ana77 Na początku na pewno, ale ten pierwszy raz jest najgorszy niestety.
Ja w ostatnim czasie byłem na takim wyjeździe i powiem szczerze, że chętnie bym coś takiego powtórzył :v
@Ana77: kup sobie lonże, uprząż i kask i zabierz się za via ferraty, Włochy są świetne, loty tanie, ale możesz też Czechy, łatwo dojechać, koleje czeskie są świetne do tego tanio xD Życie masz jedno jak je sobie #!$%@? to będziesz żałować :)
@Ana77: nie ma nic lepszego nic podróżowanie solo. też miałam coś takiego "a samemu to głupio" nic nie jest głupio. trzeba czasem wyjść z dupy, bo świat będziesz znać tylko z ekranu komputera.
ja osobiście bardzo doceniam to, że jestem gdzieś sama, nikt mi nie jojczy na głową, chce coś zrobic to to robię, nie chce to leże z dupą w hotelu i nie robię.
polecam zacząć od zwiedzania naszego pięknego