Wpis z mikrobloga

@evilonep: 10k to nie liczba osób, tylko wynagrodzenie ;) Typek w sezonie gra pewnie kilka takich koncertów w tygodniu i zgarnia przez miesiąc więcej niż większość ludzi w kilka lat. A to wszystko grając jeden hit :) Tylko podziwiać.
@haper: grubo jak na takim #!$%@? robi się próby xD szczególnie, że chyba nie ma gminy w Polsce gdzie nie śpiewałby Norbi swojego hitu, który katuje od 25 lat, więc na pewno świetnie sobie radzi bez prób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@evilonep: i to właśnie różni prawdziwego artystę (Norbiego) od takiego pezeta. Jeden zagra dla 7 osób i nie ucieka, nie płacze. A drugi gra dla paru tysięcy i w środku koncertu udaje, że ma problem techniczny, ucieka i już nie wraca xd


@jeszczemlodszakrew: Autentycznie pezet #!$%@? taka kiche? Gdzie i kiedy to było? XD
@evilonep: Jeżeli mam idola i wzór do naśladowania to jest w nim Norbi ze względu na styl życia, prace, showbiznes oraz to, że jest znawcą kobiet i mógłby mnie uczyć relacji damsko-męskich. Wtedy nie ważne nawet co by tłumaczył, ale dziewczyny automatycznie same by do mnie pisały na Tindera wiedząc, że my z Norbim to bracia i dwie krople wody ;D
Gdybym miał jedno życzenie chciałbym być Norbim. I dlaczego do