Wpis z mikrobloga

  • 3
@piperek
Ja w drugim szeregu. Zaraz za ludźmi którzy wg PiSu budują ten kraj - emerytami i patola, na nich #!$%@?, więc chyba logiczne że to oni powinni iść w pierwszym szeregu.
  • Odpowiedz
@piperek: 40 mln polaków? Popatrzmy na to z realnej strony. Według spisów w Polsce żyje 37mln ludzi. Załóżmy że wiek poborowy to od 18 do 50 roku życia. Według statystyk to +/- osoby nadające się do mobilizacji (kobiet nie liczyłem bo najpewniej będą miały otwarte grancie do ucieczki jak na Ukrainie) to 25% czyli 9250000
osób. Oczywiście wszystko na oko policzone i nie dokładnie co do procenta. Wliczcie do tej liczby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZuluScout: z drugiej strony jak by zostali to sasin by dbał o zapasy, macierewicz za służby specjalne, duda za wojsko itd. a tym wszystkim zarządzał by karakan( )
  • Odpowiedz
@Takbyloniezmyslam:

40mln napewno nie, ale sądzę że ci którzy dziś mają w dupie/ mówią że nie broniliby częściowo by się przekonali gdyby zagrożenie spadło na nich a ich kobiety byłyby gwałcone i mordowane, jeśli w skali wartości obrona ojczyzny dla nich nie jest ważna to obrona rodziny i najbliższego otoczenia już pewnie tak


I odwrotnie, Ci którzy kozaczą że by walczyli pierwsi będą #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz
by się przekonali gdyby zagrożenie spadło na nich a ich kobiety byłyby gwałcone i mordowane


@Takbyloniezmyslam: jedynym zagrożeniem jest dla mnie polski rząd, który zamknie granice, jak Ukraina. Jeśli nic nie zrobią to jestem spokojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz