Wpis z mikrobloga

ci którzy dziś mają w dupie/ mówią że nie broniliby częściowo by się przekonali gdyby zagrożenie spadło na nich a ich kobiety byłyby gwałcone i mordowane


@Takbyloniezmyslam: ci którzy tak myślą i są w miarę ogarnięci i mają kasę to już dawno by #!$%@? za granicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Popatrz jacy Ukraincy przyjezdzają do Polski, masa jest oczywiscie biedaków ale duża część to super fury po
  • Odpowiedz
@piperek: Nie broniłabym. Ten #!$%@?łek nic mi nie dał. Ba! Wręcz udupiał na każdym kroku, karał za zwyczajne bytowanie, wykorzystywał, i maltretował odkąd się urodziłam. Nie mam powodu żeby tracić życie za swojego prześladowcę.
  • Odpowiedz
@piperek: Kilka lat temu może jeszcze bym się zastanowił ale teraz to XD a politycy powinni mieć zakaz wypowiadania się na takie tematy. Jak widzę kreatyna po 40, pod krawatem, gotowego #!$%@?ć w każdej chwili z kasą, który mi mówi że to mój obowiązek dać sobie odstrzelić dupę w niedofinansowanej armii, za jego interesy to się gotuję. Jeszcze skubanie będzie cię pierwszy zmuszać do zostania w kraju kiedy sam będzie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@piperek: ja bym szablowal i kradł jak glupi albo jakieś inne lewe interesy z defraufacja wojskowych zasobów tylko po to aby zarobić. Tak powstawały i powstają wielkie biznesy więc czemu nie wykorzystać sytuacji?
  • Odpowiedz
@piperek: bardzo zabawne. Stanąłbym na głowie, aby stąd uciec. Myślę, że stać mnie na uiszczenie odpowiedniej opłaty. Temu zasranemu państwu nie zawdzięczam nic. Wszystko to, co mam, jest wynikiem ciężkiej pracy mojej rodziny i mojej. Nie mam zamiaru umierać za państwo, które pluje na mnie na każdym kroku. Trzymają mnie tutaj tylko interesy i wygoda, którą sobie zapewniłem.
  • Odpowiedz
@piperek: w pierwszej kolejności niech wysyła do walki informatyków, najbardziej samolubną i chciwą grupę społeczną (to już kij z tym, że oni najbardziej podlewają konta zusu i skarbówy). Szewców na końcu.
  • Odpowiedz