Wpis z mikrobloga

@piperek: walka za kraj tych pisowskich s---w*synów XDDD

Przede wszystkim, staram się zapewnić przeżycie sobie i najbliższym. To jest najważniejsze.

Szarża na ruskie czołgi w imię karakana to średni pomysł, bo zaraz zdechniesz i zostawisz rodzinę.

Życie moje i najbliższych jest najważniejsze, a nie te obsrane poletko które od lat tylko mnie r0cha wysokimi podatkami, niskimi płacami i nepotyzmem xD
  • Odpowiedz
@zaczalem_cwiczyc: No będzie z 500-700 tysięcy może dodatkowo, a reszta na granicy koczowanie, bo nie będzie uzbrojenia. Dokładnie to co się dzieje na granicy Ukraina-Polska.

Potem najwyżej dadzą desanty od jakiegoś zmasakrowanego denata, a jako b--ń rozregulowany akms, który już służył lata szpejowym karierowiczom i cyk na front.

Chociaż jak dadzą szelki, to będzie się na czym wieszać, bo biegać się w tym nie da xD
  • Odpowiedz
Pozostaje milion plus ci rodzice którzy stwierdzą że ojczyzna>dzieci albo życie bez ojca w wolnej Polsce jest więcej warte niż życie z ojcem pod kacapskim butem (jest w tym trochę prawdy)


@Peeleejin: Tak z ciekawości - jesteś ojcem? :D
  • Odpowiedz
@tomasz-zajc: Oczywiście, że tak. To samo osoby, które mają kasę. Były nagrania jak przepuszczali zarobasów na granicy, a biedacy z Ukrainy mogli jedynie patrzeć xDDDD

Nie dziwie się ludziom nie chcącym ginąć w bezsensownej wojnie.
  • Odpowiedz
@piperek: Czyli Morawiecki założył generalnie, że KAŻDY obywatel, czy to dziecko, czy to starzec, czy to ciężarna, stanie na drodze ruskich czołgów XDDD

Mam nadzieję, że Morawiecki wraz z najbliższymi, oraz cała reszta pisowskiej elity, również będą walczyć przeciwko okupantowi, na froncie, na pierwszej linii, by dać przykład
  • Odpowiedz
@piperek: prawdopodobnie nie podjął bym walki i wyjechał na zachód, aby Rosja mogła w końcu graniczyć z krajami Europy Zachodniej. Strasznie mnie w-----a, ze siedzą sobie w tym ciepłym, zachodnim k--------u, pomnażają swój dobrobyt bez przeszkód i lekceważą nasze obawy o kolejny w historii atak Rosjan. Najwyższa pora, żeby sami doświadczyli co to znaczy graniczyć z orkami. Taka Austria może by w końcu wstąpiła do NATO, Szwajcaria w łeb by
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piperek: no s--------n. Czyli dzieci, kobiety, starców i osoby chore chce wysyłac. Ja osobiście bym bronił ale pod warunkiem że Jarek, Mateusz i Andrzej idą k---a w pierwszym rzędzie z szabelką. Jeśli nie to w dupie to mam, zabieram żonę i najbliższych i welcome Canada/Urugwaj/USA
  • Odpowiedz