Wpis z mikrobloga

@piperek: Powiedział to człowiek który znając realia zbliżającej się agresji za Naszą wschodnią granicą spieniężył swoje trudne do przewiezienia aktywa. A przepraszam działkę od kleru sprzedała jego małżonka...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piperek: ja kiedyś chciałem być żołnierzem. Teraz, mając kobietę, dzieci to pewnie bym się spakował jakoś i #!$%@? w tym samym kierunku co idzie natarcie. No chyba, że z zachodu to na południe.
  • Odpowiedz
@ZuluScout: to tak jak z ulokowaniem większości prywatnego kapitału premiera w obligacjach skarbowych. Nie wiadomo kiedy je kupił ale jest spore pole do domysłów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu mogłyby być podobnie działania wyprzedzające jakby się cynk o wojnie pojawił.
  • Odpowiedz
@Takbyloniezmyslam: kobietę swoją bierzesz pod pachę i #!$%@? z kraju. Ukraińców trzymają w granicach kraju a nawet nie mają broni by im dać i po prostu faceci wegetują. W Polsce byłoby to samo. Karakan zakazalby Ci wyjazdu i byś mógł tylko biernie oglądać jak rakiety spadają Ci na dom


Sraja a nie wegetują. Są doszkalani albo pomagają przy umocnieniach, przeładunkach czy tysiącach innych zajęć których na wojnie nie btakuje. Tylko
  • Odpowiedz
@ZuluScout: morawiecki, kaczor i reszta tych ku*ew pierwsi byliby do rządu na emigracji. @Takbyloniezmyslam: dokładnie, bardziej by chodziło o najbliższe otoczenie, ale też brak możliwości ucieczki. PiS tak skłócił naród i tak go obrzydził, że nikt by nie myślał o obronie Polski, tylko rodziny.
  • Odpowiedz
klasyczne wysropki myślą że wszyscy uciekną z PL. Będą siedzieć na dupie jak Ukraińcy w wieku poborowym. Wuja zrobicie


@zaczalem_cwiczyc: jakoś z Ukrainy ciężej jest wyjechać, płot z jednej i drugiej strony. Granica z Czechami nie wygląda tak ciężko, kiedyś ją przekroczyłem o tym nie wiedząc xD
  • Odpowiedz
@piperek: 1. nie ma nas 40 mln
2. część z nie 40 mln to dzieci, kobiety, starcy
3. część ma to w dupie
4. gotowi to może są żołnierze, na pewno nie zwykli obywatele bez żadnego przeszkolenia xd
  • Odpowiedz