Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie te buńczuczne odzywki. Zamiast robić swoje, powiększać zdolności obronne to jest dużo prymitywnego gadania.


@kejmilek: Oni robią jedno i drugie, z tego co widze. A straszenie Rosjan śmiercią i oporem jest jak najbardziej w porządku, bo oni tylko to szanują.
  • Odpowiedz
@piperek: na studiach pewien prowadzący na papierosie powiedział że nasza armia to smiech i że jeśli nie NATO to nikt więc ja plan co spakować do auta już mniej więcej mam. Za tych pociotków, obajtkow i madki? W życiu xD

Nie ma takiej opcji żebym walczył za stare baby, które w marketach pchają się na mnie z wózkami i myślą że wszystko im wolno. Na fb grupkach madki chcą zeżreć
  • Odpowiedz
Trudno powiedzieć, co bym zrobił, jakby ruscy nas zaatakowali. Ale jakby zaatakowali, to chciałbym pilnować pisowców, żeby za daleko nie odchodzili od linii frontu i żeby dzielnie walczyli za nasz kraj. ;)
Kiedyś propisowski poeta Rymkiewicz powiedział, że Polacy to 9 milionów osób (wyborcy pisu), a reszta się nie liczy.
  • Odpowiedz
@piperek:
Nawet w przypadku całkowitego i stuprocentowego zablokowania możliwości ucieczki, wolałbym od razu walnąć magika niż choćby kiwnąć palcem na spuście w obronie tego żałosnego p0lskiego folwarku dla Partii xD
  • Odpowiedz
@RafB: może niekoniecznie na pierwszej linii, ale latać jako jakiś "partyzant" i mordowa... yyyy, likwidować zdrajców ojczyzny (typu kolaboranci) to już ładniej brzmi.

Raz, ryzyko śmierci wydaje mi się mniejsza niż w #!$%@? artylerią pozycji obronnej.
Dwa, "coś się do ręki może przykleić" przy likwidacji np. kolaboranckiego mera gminy. Ruskie mają kolaborantów w piździe, nie dają im ochrony, a i często broni nie.
  • Odpowiedz
@piperek: Tak, stanąłbym w obronie Polski niezależnie od tego kto by rządził.
Obrona kraju to dla mnie obrona ludności, terytorium a nie umieranie za pis jak ludzie twierdzą.
  • Odpowiedz
@piperek: Nope, mam bardzo blisko granicę z Niemcami i nawet jak zamkną przejście to znam bardzo dobrze tutejsze lasy, więc z ucieczką nie będzie problemu. Nikt normalny nie zostanie bronić tego kraju gówna i dykty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@piperek: "40 milionów" których fizycznie nie ma. W tym dzieci, starsi i niezdolni do fizycznej służby. Z reszty odjąć kobiety które nie powinny walczyć "bo przecież reprodukcja" i pozostałych którzy mają w dupie ginąć za pisoland. No to zostanie w porywach z 1-2 mln.
Wizjoner
  • Odpowiedz