Wpis z mikrobloga

@Frasad: dokładnie, najpierw powinni na front iść wyborcy pisu, sprawdzilibyśmy ich patriotyzm i oddanie ojczyźnie, czy czasem to nie są puste frazesy -=]
  • Odpowiedz
@piperek: ta wypowiedz jest w kontekście zmiany w prawie dostepu do broni. W skrócie, wydaje mi sie ze beda chcieli ułatwić dostęp do broni gdyż mają świadomość tego, że zachód nas wydyma i nie otrzynamy uzbrojenia w ramach rekompensaty za przekazaną bron na Ukrainę. Będzie to wyglądało na zdradę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie ma takiej opcji żebym walczył za stare baby, które w marketach pchają się na mnie z wózkami i myślą że wszystko im wolno.


@lsrrdc: Maseczke pewnie nosiłeś aż furczało w obronie starych bab xD
  • Odpowiedz
@zaczalem_cwiczyc: i co z tego że będą siedziec jak nie będą mieć broni XD skąd weźmiesz b--ń skoro dzisiaj jej nie masz, skąd weźmiesz zapasy skoro dzisiaj ich nie masz, wyczarujesz? Faktem jest że najlepiej to spyerdalać zanim się rozkręci na dobre bo potem to już taki majdan z niskimi szansami przeżycia
  • Odpowiedz
@Takbyloniezmyslam: Ten patologiczny, popaprany łgarz - jak zwykle musi coś zmyślić. Wystarczy sprawdzić ile osób uczestniczyło w trakcie WWII w AK. W środku największej wojny było to 390 000 ludzi na około 25 mln ludności w roku 1944. Daje to 1,5% populacji. A nie sądzę, aby dzisiaj ludzie mieli ochotę większą niż wtedy, aby kłaść głowy za Kaczyńskiego, Suskiego i majątek Morawieckich.
  • Odpowiedz
Ale wy nie będziecie walczyć za PiS, za tych co was ruchają tylko za swoją rodzinę, za swój dom, za bezpieczeństwo......
  • Odpowiedz
@piperek: dobrze, że nie mam kogo bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ojczyznę? Dobre sobie.
5min i już by mnie tu nie było.
Do przejścia granicznego na Słowację mam 5min autem całe szczęście.
Niech inni frajerzy walczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zamiast tak pieprzyc o pokojach w konstancy to lepiej ogarnijmy jakies plany szybkiej ucieczki w bezpieczne miejsce.Niewazne czy to bedzie Rumunia,Szwajcaria czy Las Kabacki.
W przypadku gdy elity zaczna wyjezdzac za granice bedzie wiadomo ze konflikt jest nieunikniony.Nalezy dzialac z wyprzedzeniem,jesli widzimy ze oligarchowie uciekaja to znaczy ze oni wiedza wiecej i my rowniez powinnismy uciekac.Urlop na zadanie i kierujemy sie w wyznaczone miejsce.Niewiemy czy uda sie tam dotrzec samochodem.Przejscia graniczne zostana
  • Odpowiedz
@Takbyloniezmyslam: tak na pewno bym poszedł umierać za p0lki które plują na wspaniałych polskich faceta czyli takich 165-175 cm z brzuszkiem i zakolami i wybierają beznadziejnych Hiszpanów czy Włochów 190 z Erasmusa

Prawie 30% do facetów do 30 roku życia jest prawikami przez wybory p0lki wiec licz na to, że kilka milionów poniżanych przez kobiety facetów będzie mieć w dupie wojne
  • Odpowiedz