Wpis z mikrobloga

@Usunelem_Konto: uderzyć bym nie uderzył, ale nie ze względu na szacunek. Na szacunek nie wystarczy mieć tzipy między nogami. Na szacunek to trzeba zasłużyć.

Podobnie ze starszymi. 'miej szacunek do starszych'. Z jakiej #!$%@? racji? XD mam szanować jakiegoś starego debila tylko i wyłącznie dlatego że przeżył x lat i jest już stary? Przecież to jest absurd jakiś totalny.
@notopokoniaczku:

Tak samo jak nie bije się dzieci, tak samo nie bije się kobiet.

Właśnie z tego powodu mamy roszczeniowe pokolenie, które nie dostawało od starych po dupie gdy im się należało i teraz inni ludzie muszą się z nimi użerać.
Z niebiciem kobiet to wymyślili białorycerze, którzy odwracają głowę gdy baba znęca się nad facetem. Jak facet odda agresywnej babie, to od razu lecą w jej obronie żeby #!$%@?ć facetowi
G.....k - @notopokoniaczku: 
 Tak samo jak nie bije się dzieci, tak samo nie bije się...

źródło: comment_1655113874uZbKnEuYBlJ7rdpep9wyim.jpg

Pobierz
@Usunelem_Konto: Wg mnie to gadanie typowe dla patusów. No bo taki normalny człowiek po prostu nie bije ludzi. I nawet nie musi o tym mówić, to jest takie naturalne. W moim środowisku raczej nikomu nie przychodzi do głowy rozwiązywanie konfliktów siłą, to abstrakcja. Oczywiście nie biorę pod uwagę ekstremalnych sytuacji, typu jesteś napadnięty na ulicy, albo jesteś świadkiem, jak ktoś kogoś napada. (Zdarzyło mi się coś takiego parę razy w życiu,
jakby kobieta mnie kiedykolwiek uderzyła to bez zawahania bym jej oddał. Patologią jest zezwalanie na przemoc kobiety wobec mężczyzny.


@Nikczemny_Pomidor: No ja bym się 10 razy zastanowił - dostaniesz w morde od 10 typów, co im gadzi mózg mówi o 0,01% szansy na ruchanie, albo wdzięczność randomowej laski XD Plus wiedzą, że mogą cię bezkarnie poturbować bo "racja" jest po ich stronie.