Wpis z mikrobloga

@notopokoniaczku: Jeśli ty zabijesz kobietę pójdziesz na 25 lat do więzienia, jeśli kobieta zabije ciebie również pójdzie siedzieć na 25 lat. Wobec prawa jesteśmy równi więc dlaczego miałbym np. nie mieć prawa do obrony kiedy potencjalnie kobieta wyszłaby do mnie z łapami? Argument "słabsze to się nie bije" jest z dupy bo nie mówi się o przemocy psychicznej i fizycznej kobiet wobec mężczyzn a powinno i takie stereotypy powinny iść do
@Kasia123456789: szacunek człowiek zdobywa, a nie się z nim rodzi, na tym to polega. Teraz jest masa ludzi, która się nauczyła ludzi obrażać w internecie, bo konsekwencji brak w postaci dostania w papę, a kobiety to często nawet robią w realu, bo przecież kobiety nikt nie uderzy, albo znajdzie się od razu kilku obrońców. Za słowa bierze się odpowiedzialność, mężczyźni to wiedzą od dziecka, że jak komuś na rodzinę wjedziesz to
dlaczego miałbym np. nie mieć prawa do obrony kiedy potencjalnie kobieta wyszłaby do mnie z łapami?


@szmichal: > czyli analogicznie mogę opluc na ulicy karka 2m 140kg, a on nie moze mi oddac, bo jestem słabszy?

@qwenti: > to jak jest słabsza to niech nie podnosi ręki na silniejszego chłopa

@Noxter20: Przecież tamten Mirek napisał, że kobieta nie ma szans się obronić. Nie można inicjować agresji wobec słabych. Nic
@notopokoniaczku Ale to o czym piszesz to nie jest szacunek tylko zupełne przeciwieństwo. Jak można uważać kogoś za słabszego, bez szansy do obrony i ogólnie za gorszego od siebie i jednocześnie uważać, że to powód do szacunku? XD

Jakby lepszym argumentem jest to, że ktoś kocha swoja matkę, szanuje ją i jest wdzięczny za to, że go wychowała. Stąd ma szacunek do kobiet. Osobiście nadal uważam, że to dość głupawy argument, ale
@Usunelem_Konto: ja tam wiem, że mam za dużo siły i jakbym babie oddał, to by ją to połamało, a na co mi jeszcze użeranie się z jej podobnymi ¯_(ツ)_/¯


inna sprawa że nie miałem jeszcze sytuacji żeby mnie baba uderzyła, jak już to raczej się chamsko odzywały i zaczepiały ale to zawsze miałem w dupie xD
@Kasia123456789

Ty nie miałeś taki j sytuacji, ale dużo Mirków miało, może ty będziesz mieć,
bo jest słabsza fizycznie i nie ma szans się obronić. Tak samo jak nie bije się dzieci, tak samo nie bije się kobiet.


@notopokoniaczku: Czy to znaczy że jak podejdę do Pudziana i walnę go w twarz, to on nie powinien mi oddać, bo jestem od niego słabszy?