Wpis z mikrobloga

@Atreyu: mi na niewspieranym 10 letnim sprzęcie już w tamtym roku działał igła, ale jednak wróciłem na stary system skoro microsoft sam nie pozwala, a no i zaokrąglone okienka gorsze od prostych :P
@qnebra znaleźć w ogóle coś takiego, żeby zobaczyć dyski, albo taką zakładkę z lewej jak w 10 gdzie mam podział na dokumenty, zdjęcia, itd. Chyba że to jest łatwo znaleźć a ja jakiś niepełnosprytny
Zajebisty system w którym do osiągnięcia tego samego co w w10 trzeba się naklikac 3 razy więcej.


@TheLizardKing: pewnie chodzi o to, żeby małpy nie potrafiły tego popsuć - przeciętny użytkownik dzisiaj ma tylko odpalić przeglądarkę i tak już się dalej bawić. OS jest w sumie takim terminalem do przeglądarki.
@C4rlos: Nie wiem czy przypadkiem "Eksplorator Plików" nie jest domyślnie przypięty do paska zadań. Pokazuje domyślnie widok ostatnio otwartych plików, a guzik by włączyć widok "ten z dyskami C, D i tak dalej" jest na samym dole w zakładkach po lewej.

Można wywalić rzeczy typu "Biblioteki" z paska po lewej i dać "Komputer" na widok domyślny w opcjach eksploratora.