Wpis z mikrobloga

@Tasde: Czy ja neguje to, że kierowcy drą #!$%@?ę? xD
Po prostu zmieniłem zdanie na temat typa a Wy mi tu takie wysrywy piszecie. Zdradzę Wam sekret, każdy ma prawo do własnej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla @JacoobCK Lando to chad - spoko, dla mnie brajanek ¯_(ツ)_/¯
@wolviex: tylko właśnie chodzi o to, ze riccardo miał lepsze tempo na bardach niż lando na zużytych medach i wtedy od razu powinni go przepuścić, bo jechał inna strategie. Lando go wstrzymywał przez lekko 10 okrazen, a zespół danemu powiedział, ze to dlatego, żeby zrobił overcut nad alonso. Po pitstopie lando wyjechał 4 pozycje za alonso i jeszcze na koniec płakał, ze ricciardo jest za wolny i żeby go puścić, to
@RzaoPaulo ale przecież on nie płakał do zespołu o końcówkę. Ja to batdziej zrozumiałem jako coś w stylu przekazania zespołowi, że nie będzie odpuszczał tylko gonił Ricciardo.
Nie wiem też o co pretensje do onboardu np. Z Rosji, gdzie dostał info o złym kontekście. Ewidentnie gość jest nastawiony na zwycięstwo i jak najwyższe pozycje, co być może przysłania mu rozsadek... Ale czy to jest jedna mega fajnych cech wielu wybitnych sportowców?
@JacoobCK: chyba nie ogladalismy tego samego video. Jasno mówi, że bolidy z większym odbijaniem są zawieszone niżej próbując znależć prędkość i widocznie na to postawił Mercedes.