Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nadać im równych praw ponieważ ten jeden marsz w roku w twoim mieście, który jest normalnie zarejestrowany i publicznie ogłaszany, sprawił, że nie dojechałeś do kina na czas.

Musimy pamiętać, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

https://www.wykop.pl/wpis/66091909/geje-z-wroclaw-w-p-----e-mam-te-wasze-marsze-utkna/

#neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #wroclaw

@smutny_kojot
rzep - To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nad...

źródło: comment_1655037869Eb6UiWeHfCPGt5AcgTUUmh.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Holandii gdzie mieszkam homoadopcja jest wg prawa dozwolona.

Myślisz, że to naprawiło ten kraj?


@velmar: a są jakieś negatywne skutki? Czemu tam mieszkasz skoro wprowadzili coś tak okropnego?
  • Odpowiedz
pod naporem indoktrynacji ideologicznej, wmawiającej, że homo to wybór, a nie przypadłość?


@velmar: coooo? To już srogie urojenia, znajdź choć jeden taki artykuł proszę
  • Odpowiedz
@ostr: z anegdotycznego p---------a o całościowej sytuacji socjoekonomicznej Holandii chłopa, który nie potrafił znaleźć roboty w kraju? Super zadowolony. W sumie takich samych ekspertów zaprasza telewizja państwowa.

no tak, czyli wyjeżdżanie Polaków do Holandii do pracy jest argumentem na + dla Holandii, ale już opinia chłopa po 10 latach w tym kraju to zwykłe bajanie sieroty, która nie mogła znaleźć pracy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@velmar: w którym z tych linków masz napisane, że orientacja seksualna to wybór? Już pomijam, że wrzucasz wysokie obcasy i wpolityce jako źródła...

wrzuciłem ci zajawkę tematu, na pewno go podrążysz no bo pewnie zależy ci na prawdzie, prawda?


@velmar: to jest tak jakbym ci powiedział, że 200 lat temu na ziemi żyli giganci których zabiła gigantyczna powódź i idź sobie zguglaj jeśli zależy ci na prawdzie. Nie
  • Odpowiedz
@rybsonk:

nie zapisałem linka do artykułu na wykopie, posłużyłem się google bo ty się bałeś przeczytać coś nie pasującego do twojej teorii

fachowcem nie jestem, ale poniżej masz kogoś, kto zadał sobie trud w poszukaniu prawdy
godzinę wytrzymasz, żeby przynajmniej obnażyć kłamstwa
  • Odpowiedz
Tak samo jak ludzie mają dość Bożego Ciała, Marszu Niepodległości, Marszów Życia i Rodziny, maratonów i wszystkich innych imprez, które blokują tymczasowo ruch w miastach.


@rzep: I słusznie mają dość.
  • Odpowiedz
@velmar: czekaj, ale to ty napisałeś, że cytuję:

Nawet na wykopie można znaleźć artykuły o wzroście liczby deklarującej się jako homo młodzieży, pod naporem indoktrynacji ideologicznej, wmawiającej, że homo to wybór, a nie przypadłość?


No to pytam o choć jeden przykład takiej indoktrynacji, która mówi że orientacja seksualna to wybór a nie przypadłość. Więc gdzie się mam mylić, skoro tylko proszę cię o przykład? I nie, przykładem nie jest jakaś
  • Odpowiedz
i jeszcze jedno - skoro wg lgbtabcd jest ponad 70 płci, to chyba mi nie powiesz, że to nie jest wyborem, czyż nie?


@velmar: Skąd twierdzenie że istnieje ponad 70 płci? Wiesz, że łykasz prawacki chochoł o x płci?
  • Odpowiedz
@rybsonk:I nie, przykładem nie jest jakaś analiza oszołoma z youtube.

no i widzisz, każdy argument przeciw to dla ciebie oszołomstwo
pochwal się swoimi autorytetami
dawaj, zagnij mnie
pozwól mi zrozumieć, że się mylę
masz coś czy znowu na bajaniu się skończy?
  • Odpowiedz
Zamiast szukać rozwiązań to szukacie problemów jak typowe wykopki.


@Chris_Karczynski: A czemu by nie skorzystać z oczywistego rozwiązania - dawania ślubów parom niezależnie od ich płci? Po co rozwiązywać dziesięcioma umowami coś, co można jedną?
  • Odpowiedz
@velmar:
1. ty twierdzisz, że istnieje indoktrynacja polegająca na wmawianiu młodym ludziom, że orientacja seksualna to wybór
2. ja pytam cię o przykład takiej indoktrynacji
3. nie podajesz przykładu indoktrynacji, za to wrzucasz jakieś wywody karonia z yt.
4. ????

Jeśli nie masz przykładów tej indoktrynacji to spoko, naprawdę. Nikt cię nie będzie wyzywał bo napisałeś głupotę.
  • Odpowiedz
@rzep: Stary skończ p-------ć. Jak by to była jakaś religijna procesja pewnie sam byś j---ł po nich ze czarnogród i pato-komuna bo musisz stać w korku i czekać bo ktoś wierzy w cudownego żyda na patyku. Wszystkie parady przez centrum miasta blokujące ruch to jest k---a jakiś żart i o ile nie są częścią jakiegoś performance / sztuki / kina to psucie dnia 10 tyś osón stojących godzinę w sparaliżowanym
  • Odpowiedz
@rzep: malzenstwo to zwiazek kobiety i mezczyzny - jak niby osoby o tej samej placi maja zawrzec malzenstwo? to nie jest zgodne z prawem, nawet nie jest zgodne z nasza konstytucją.
"Art. 18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej."
  • Odpowiedz
@rybsonk:

wrzuciłem ci 2 linki znalezione na szybko, które mówią o wzroście młodzieży deklarującej się jako homo
oczywiście ci to nie pasuje
dorzucam typa z neta, który przedstawia całą historię całego gender oraz etapy jego wprowadzania i uznawania jako fakt - też nie dobrze bo to wg ciebie oszołom
co jeszcze chcesz
  • Odpowiedz