Wpis z mikrobloga

Myślałem, że to inteligentny tag....


@SynTheTics: Co prawda czasami pojawiają sie trolle ale szybko są blacklistowani.
Tym co napisałeś napewno poziom inteligencji na tagu sie nie podniósł ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przeciwnik dostał więcej expa przez podstawową mechanike jaką jest bonus +50% exp przy wygranej.
Dodatkowo nie widać co typ robił tym FV, mógł spotować albo gąskować.
Nie widać też co ty zrobiłeś w bitwie poza tym
@KimDzongJaroslaw: op w FV poległ w 30 s bitwy, więc Twoja teoria pada. "Nie widać też co ty zrobiłeś w bitwie poza tym 4k dmg."...to co wg ciebie mam jeszcze zrobić średnim czołgiem? Praktycznie sam broniłem bazy przed hordą najeźdźców. Widzę po innych wpisach na tym tagu, że jesteś wybitnym specjalistą w tej dziedzinie. Ale pomijając twoje teorie, chorym dla mnie jest taki system punktowania, i choćbyś nie wiem jak i
Ale pomijając twoje teorie


@SynTheTics: ale to nie są teorie, tylko suche dane XD
Robisz uszkodzenia i fragi po swoim spocie - dostajesz więcej expa. Stoisz na czerwonej i farmisz dmg po czyimś spocie - dostajesz mniej expa. Skoro nawet niszczyciel czołgów zdobył więcej expa niż ty to oznacza że grał agresywniej. Od supportu dostaniesz identyczną odpowiedź tylko w inych słowach.
Daj chociaż screena z tabelki z rozszerzonym raportem bitewnym (tam
@KimDzongJaroslaw: "Od supportu dostaniesz identyczną odpowiedź tylko w inych słowach"...mam ich w dupie bo wiem, że napiszą mi o wszystkim i o niczym. Ale niech wiedzą, że system punktowania jest słaby. I nie rzucam się, to Ty mnie atakujesz.
Ale niech wiedzą, że system punktowania jest słaby.


@SynTheTics: A widzisz, tutaj sie z tobą zgodze.

Ale niech wiedzą, że system punktowania jest słaby


@SynTheTics: Zagrałeś już troche tych bitewek w wocie, każda była na tych samych, równych zasadach jeśli chodzi o liczenie expa i dopiero teraz wpadłeś na to że czasami wyniki wyglądają nielogiczne? Exp jest zliczany przez program, a programy się nie mylą. Mógłbyś nawet wrzucić powtórke, a
@KimDzongJaroslaw: Wiem Wodzu, że Cię niczym nie przekonam. Przeczysz sam sobie. Odbiegasz od tematu, bo zażyczyłeś sobie rozszerzone wyniki bitwy aby konstruktywnie ocenić wynik. I co? Gdzie Twoje konkluzje odnośnie ich poza tym, że mnie hejtujesz, bo wg ciebie nie podpisałem postu jakbyś sobie życzył i obrażam ludzi. Kogo personalnie obraziłem?? A nawet jeśli napisałem coś niestosownego, to wszystkich przeprosiłem. Jeśli jesteś jakimś CC tej gry na tym tagu, to bądź
@SynTheTics: Przestań wykręcać kota ogonem. Próbuje ci przetłumaczyć dlaczego gra działa tak a nie inaczej, bazując na faktach. Ty natomiast - piszesz że "uważasz że powinno być inaczej" robiąc ze mnie jakiegoś wotowego foliarza bo "pisze teorie" XD
Raz piszesz że system punktowania jest chory a potem piszesz że zostałeś oszukany przez źle naliczony exp. Teraz jeszcze twierdzisz że oprócz obrażania to cie hejtuje. No tak, bo każda wypowiedź niezgodna z