Wpis z mikrobloga

Słuchajcie bylem po siłowni, w Polsce, polazłem sobie na mokra saunę, nie? I siedział tam taki typowy kuhwaa narodowiec, taki polaczek w mordę #!$%@?, wytatuowany cały i zaczął tam #!$%@?, ze "o chłopaki ja to bym jakbym czarnucha zobaczył to bym go zabił nie?" no i wiecie i tak dalej. #!$%@?, że nienawidzi kolorowych i tak dalej i tak dalej, ja sobie myślę, ja myślę sobie "tak? czekaj polaczku jeszcze zobaczymy". No i słuchajcie, następnego dnia bylem z Mokebe na mieście w Gdyni, nie? Mokebe jest z Senegalu. I patrzymy ten narodowiec wychodzi rozumiecie, z Galaxy, z dyskoteki razem ze swoja dziewczyna (fajna dupa). Ja mowie "czekaj kuhwa, zobaczymy teraz kto jest czarnuch". I tak: zaszliśmy go od tylu, ja go powaliłem na ziemie, ta narodowska #!$%@? i go trzymam, nie? A Mokebe podszedł do jego panienki (fajna dupa jeszcze raz podkreślam). I tak: ja trzymam tego narodowca i mowie "patrz #!$%@? co teraz będzie patrz się na swoja zdzire" nie? I wiecie, Mokebe nawet nic nie musiał robić, wyciągnął tylko swoja gale ze spodni ta polka jak to polka, zobaczyła czarna gale, mokro jej się zrobiło i oddala mu się słuchajcie na tym pierhdolonym polskim chodniku w Gdyni. A ten narodowiec którego trzymałem krzyczał "Jezu #!$%@?, przestań mu ssać, niech ci nie będzie tak dobrze z tym czarnuchem, proszę cię przestań mu ssać, niee, chociaż udawaj ze on cię gwałci, niech ci nie będzie tak dobrze z tym czarnuchem" nie? No i Mokebe z nią skończył, spuścił jej się do ryja, do dupy, do nosa, no wszędzie jej się spuścił. Ja puściłem tego narodowca nie? i ten debil zamiast, nie wiem, pójść na policje czy cos, ta dziewczynę zaczął #!$%@? cegłami, no zabił ja w końcu i my usiedliśmy sobie na krawężniku z Mokebe, palimy blanta śmiejemy się z niego, a ten narodowiec kuhwaa się poderwał, w naszym kierunku skoczył, my się odsunęliśmy, wskoczył na jezdnie i rozjechała go ciężarówka, fajnie nie? Rozjechała go ciężarówka i zdychał i jeszcze patykami go kuhwaa tykaliśmy, j***na narodowska #!$%@?. Mokebe się śmiał, ja się śmiałem i obaj poszliśmy na saunę, #!$%@? kuhwaa polskie narodowskie kuhwyy #!$%@? białe śmiecie #!$%@?.