Wpis z mikrobloga

No to( https://oko.press/tag/darmowe-podpaski/ ) już jest świństwo wobec nas. Że niby my jako #przegryw #incel, którymi one gardzą, mamy im podpaski i tampony finansować? Ehh... te państwo coraz dla chłopa gorsze- żadnych korzyści ze związku, za to same jego wady jak płacić za podpaski cudzej różowej, cudze bombelki, a pewnie wkrótce za cudzą antykoncepcje. Już nie mam żadnych hamulców by dymać ich na hajs, a ci co to wymyślili dożywotnio wykluczeni z możliwych dla mnie do poparcia w wyborach.
#p0lkostan
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypok312: no skoro ich nie miały to musiały se to zapewnić. na srajtaśme również każdego stać. czy to znaczy, że nie ma być jej w szkołach? podobnie mydło. to są wydatki stanowiące zaledwie ułamki promila ponoszone ogółem na edukacje. już naprawdę nie róbmy z normalnej rzeczy, która jest w prawie każdym kraju na zachodzie czegoś kosztownego, jakby to miało zjadać tyle kasy co 500+
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak w ogóle to genetycznie mężczyźni są przystosowani do jedzenia większych ilości kalorii. Może jakiś nowy podatek na jedzenie dla chłopów?

@Szczupix37: a myslisz ze czemu chlop srednio zarabia wiecej na tym samym stanowisku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@77023: kapitan państwo coraz bardziej przejmuje rolę mężczyzny w związku. Albo kobiety się obudzą albo będzie katastrofa.
To obrzydzanie różowym niebieskich do niczego dobrego nie doprowadzi.
Będzie rosła tylko ilość samotnych matek które nie ponoszą żadnych konsekwencji swoich wyborów.
  • Odpowiedz
@smisnykolo: znaczy różowe raczej nie myślą w długiej perspektywie i im sie taki układ podoba, że dostają zasoby niebieskiego za nic.
Co prawda w stanach już widzą konsekwencje, czyli znikanie mężczyzn z rynku pracy i unikających podatków, bo ci tworzą dochód pasywny lub szkolą sie w pracy możliwej do wykonywania zdalnie i spieprzają za granice do krajów takich jak Brazylia i Filipiny.
  • Odpowiedz