Wpis z mikrobloga

No to( https://oko.press/tag/darmowe-podpaski/ ) już jest świństwo wobec nas. Że niby my jako #przegryw #incel, którymi one gardzą, mamy im podpaski i tampony finansować? Ehh... te państwo coraz dla chłopa gorsze- żadnych korzyści ze związku, za to same jego wady jak płacić za podpaski cudzej różowej, cudze bombelki, a pewnie wkrótce za cudzą antykoncepcje. Już nie mam żadnych hamulców by dymać ich na hajs, a ci co to wymyślili dożywotnio wykluczeni z możliwych dla mnie do poparcia w wyborach.
#p0lkostan
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@77023: Normik here: My was też finansujemy. Jak któryś #przegryw chce strzelić Magika, ale coś się spier*oli i zostaje warzywem do końca życia, to my, normiki, składamy się na utrzymanie go pod respiratorem. Koszt porównywalny z kupowaniem podpasek dla 2 województw ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wypok312: ale jest jakieś szerokie poparcie kobiet dla tego czy tylko kilka pasożytek zwietrzyły kolejną "walkę o prawa uciemiężonych samic" by trzymać się stołków na których siedzą?
  • Odpowiedz
@77023:
Normik oczywiście nie pojęcia o czym pisze. Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet skutecznie dokonują samobójstw. U kobiet jest o wiele więcej przypadków nieudanych samobójstw, a w następstwie robienia za warzywo. Faceci się zabijają na serio, a kobiety chcą zwrócić na siebie uwagę.
  • Odpowiedz
@Whaadahell: ma rodziców, których zakichanym obowiązkiem jest jej to zapewnić, ja jakoś sam 11k musiałem wyłożulyć na laserową korekte wzroku, bo państwo traktuje to jak sylikon w cyckach.
  • Odpowiedz