Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Badanie słuchu to najgorsze badanie ever. Zamykają cię w jakiejś klitce kuhwa, dają prztyczki do łapy i słuchawy takie mocno ściskające łeb. I kuhwa siedzisz tak i nie wiesz czy ci to serce bije, bo każdy element ruchu swojego ciała słyszysz, boisz się oddychać, bo może akurat w tym momencie ci coś piknie, prztyknie czy ki #!$%@?. Na kazdy ruch badającego reagujesz i chcesz prztyknąć guzik no ja jebe, zabierzcie mnie stąd


#badania #sluch #laryngologia #oswiadczenie #takaprawda #pracbaza #zdrowie
Mega_Smieszek - Badanie słuchu to najgorsze badanie ever. Zamykają cię w jakiejś klit...

źródło: comment_1654841646hbOCvb4ybftqqqoFDNofbj.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 2
@Mega_Smieszek znam to, miałem to za dzieciaka i to pikało seriami, a ja nie wiedziałem, czy naciskać za każdym razem jak pika czy raz na serię, więc przez polowe badania robiłem, tak, a przez drugą tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

wyszło mi, że jestem głuchy na jedno ucho, oczywiście żadnych problemów i nie miałem i nie mam.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Mi na ostatnim badaniu w przychodni sprzątaczka waliła szczotą po drzwiach. I doktor mówi - Ubytek w prawym uchu. - Mówię że przecież ta baba stara tam sie tłukła. - Doktor #!$%@? badanie za rok. Powtóżyłem ostatnio i nastąpiło cudowne ozdrowienie.
  • Odpowiedz