Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EndriuGolara: jeden z założycieli drift masters buduje tor do driftu niedaleko mnie, mam nadzie że będzie go udostępniał choćby za opłatą żeby się poduczyć latania bokiem
  • Odpowiedz
@cwlmod: wypowiadasz się na tematy na których się nie znasz. Tak jak piszesz bzdury o niestabilności samochodów rwd. A w kolejnych komentarzach tylko potwierdzasz ze wiedzę motoryzacyjną czerpiesz z gum turbo.
Ty naprawde lubiłeś jak kumple dla beki wrzucali cie do włączonej betoniarki.
  • Odpowiedz
@neez: Tak, wypowiadam sie bo to oczywistości a ty nie kontaktujesz prostych faktów jak 2+2 xD

No ale jak ktos dwa razy zawinął sie na drzewie to moze juz nie rozumie wszystkiego. Masz nagrania z twoich wyczynów? xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: poprostu urzekła mnie twoja historia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pokrętna logika to u ciebie od zawsze? Czy poduszka powietrzna za mocno obiła głowę?
  • Odpowiedz
@cwlmod: doświadczenia z grzybami masz ?zwłaszcza z psylocybinowymi. To by się zgadzało skoro mylisz późne pomarańczowe z zielonym na sygnalizatorze.
  • Odpowiedz
@neez: O, znowu ci sie z szamba w głowie ulało. Mam nadzieje ze nie masz prawka skoro nie znasz przepisow o sygnalizacji świetlnej xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: hhahaha a ja dalej dyskutuję z amebą którą 6 miesiecy temu pierwszy raz była samochodem we Wrocławiu XD
#!$%@? jeszcze całe opowiadanie z wycieczki napisał na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz