Wpis z mikrobloga

@Metylo: Co tam jeszcze brzęczysz? Tak, jasne, nie ma znaczenia, że portal jest zalany fejkami, bo pewnie zawsze były oferty z dupy. A nawet jak ich nie było to się nie liczy, bo przecież mogłyby być, no nie? xD
  • Odpowiedz
5% fejkow maximum na caly serwis to jest tyle co nic


@golomb13: zwracam uwagę, że wszystkie co do jednego są ofertami o bardzo zaniżonej cenie w stosunku do rynkowej. Jaki inny sens byłby robienia takich rzeczy poza próbą wpłynięcia na statystyki? No i to, że ja zupełnym przypadkiem wpadłem na takiego aparata to nie znaczy, że jest tylko jeden
  • Odpowiedz
@platynowyruchacz: mogę Ci napisać taki portal i oczyszczać dane z fejków ale musisz mi zapłacić. Moja stawka to 170zl/h + vat. Napisanie portalu coś pewnie z 40h jednorazowo + z 10h na rozwój, utrzymanie i nowe featury na miesiąc.
@pastibox napisał fajny portalik na parę godzin roboty, cały polski team nieruchomościowych analitykow z tego korzysta za darmo a ty jeszcze jakieś wymagania z d*py masz.

Apka nie jest idealna
  • Odpowiedz
@random123xdxd: "cały polski team nieruchomościowych analitykow" xDDDDD

Pastibox jest dzbanem, frustratem, który od 2 lat sra komentarzami o spadki i tak nie może się ich doczekać. Już samo to jak bardzo osobiście jest zaangażowany w temat, podważa wiarygodność każdego narzędzia, które by zmajstrował. W tym przypadku pokazałem jak zawodne jest to narzędzie i podatne na manipulację. A odpowiedź na krytykę "a w sumie to co to za różnica, a jak
  • Odpowiedz