Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/66013129/no-to-jazda-mozna-skrecic-czy-nie-ja-wiem-ciekaw-j/

Odpowiedz brzmi: TAK, na poniższym skrzyżowaniu można skręcić w lewo w ul. Na Niskich Łąkach we Wrocławiu. Przedstawiam wyjaśnienie zastępcy naczelnika WRD KW we Wrocławiu

Pobierz
źródło: comment_1654687787HdeEiF74u46JNJQLBb6726.jpg
  • 161
@jestemtunew: A gdyby Traugutta była dosadniej rozdzielona, np pasem zieleni (jak Ślężna), a nie tylko przystankiem i wysepką, stając się drogą dwujezdniową, to ciekawe jak zabronić wtedy skrętu w lewo, skoro formalnie pierwsza jezdnia była by wtedy pasem do jazdy pod prąd ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Xodet dla mnie osobiscie Traugutta i w stanie obecnym jest drogą dwujezdniową ( )
@jestemtunew: nie rozumiem idei za tym stojącej, generuje to wiecej zagrożeń niż pożytku - wystrczyłoby wyznaczyć lewoskręt poprzez podtrójny skręt w prawo i ew. wyłączyć autobusy żeby nie marnować czasu pasażerów, ale czego ja od ztm wymagam
@jestemtunew: dzięki Mirku za wrzucenie tego i wołanie. niby człowiek wiedział i się spodziewał, ale jednak miło mieć takie potwierdzenie.


Pamietaj ze pod poprzednim postem pojawilysie tez odmienne zdania. Jest tam tez przed skrzyzowaniem znak zakazujacy skretu w lewo co sugerowaloby zakaz skretu na calym skrzyzowaniu. W tej sprawie bede pisal do Wydzialu Inzynierii Miejskiej we Wroclawiu