Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co się znają na tych sprawach.
Mam pytanko odnośnie połączenia dusz, czy to w ogóle istnieje i czy taka bratnia dusza rzeczywiście się zachowuje jak my?
Czy to Wow które przeżywamy będąc w otoczeniu tej osoby itd to właśnie to połączenie między duszami?
Czytałem dużo na ten temat, oglądałem nawet filmy, ale nadal nie umiem w to uwierzyć. Bardzo dziwi mnie fakt, że w nowym albumie pewnego wykonawcy jest mowa o Twin Flame. Gdzie dla mnie to jakiś absurd ta cała Bliźniacza Dusza.
Utwory Gibssa i Opała też się odnoszą do tych jakby połączeń między duszami.
Np. utwór zatytułowany (Łapacz Snów)
Ja od jakiegoś czasu w swoim życiu zaczynam napotykać dziwne zbiegi okoliczności oraz przypadki i to już nie jest kilka, a kilkanaście, kilkadziesiąt.
Czy my naprawdę żyjemy w symulacji?
Czy przypadki nie istnieją, czy to wszystko typu deja vu to ma sens?
Czy my tu odgrywamy jakąś misję na ziemi?
Te wszystkie karmy itp.

#parapsychologia #dusza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629f227e2e01b5bb2e5becb3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 23
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie, że nawet jeżeli znacząco różnisz się od rówieśników, to dzięki efektowi skali - jest w Polsce bardzo dużo osób, które są do Ciebie podobne, będą lubić te same rzeczy i będziecie się dogadywać. Czemu? Wyobraź sobie, że ktoś w innym miejscu w Polsce ma taki temperament jak Ty, wychowywał się w podobnych warunkach jak Ty, rodzice podobnie go wychowali, miał podobne doświadczenia życiowe. Takich ludzi jest na pewno dużo, a
  • Odpowiedz
@Smokk: duchy istnieją, ale w świecie fikcyjnym: bajkach / książkach / filmach ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie muszę chyba przypominać, że Panowie wyżej rozmawiają o świecie rzeczywistym?
  • Odpowiedz
@Kisioj: duchy istnieją ale w świecie rzeczywistym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie muszę chyba przypominać, że takie rzeczy istnieją naprawdę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kisioj: duchy są błędnie wpisane w świat baśni skoro są poszlaki na ich istnienie. Polecam programy dokumentalne i nie gadać głupich rzeczy, wprowadzać w błąd.
  • Odpowiedz
@Kisioj: a co jeśli poznajesz taką osobę w obcym kraju, z innej kultur, religii, różni was dosłownie wszystko jeśli chodzi o pochodzenie włącznie z kolorem skóry a mimo to od pierwszych minut całkowicie się przed sobą otwieracie i co chwila wychodzą kolejne podobieństwa?
Ja czegoś takiego doświadczyłem i szczerze, ścięło mnie to z nóg.
  • Odpowiedz
@paaszczaktaxi: No jakieś cechy ta osoba musi mieć, które są kompatybilne z Twoimi, że się dobrze dogadujecie. Osobiście spotkałem bardzo dużo osób podobnych do siebie, z którymi mi się mega dogadywało, ale nigdy bym nie pomyślał żeby nadawać temu jakieś magiczne znaczenie, bo nadprzyrodzone rzeczy po prostu nie istnieją. Poza tym ile to historii się słyszy, że ktoś spotkał swoją "bratnią duszę", drugą połówkę na całe życie, a po kilku miesiącach
  • Odpowiedz