Wpis z mikrobloga

@text no jak widzisz nie jest taka prosta. Dla Ciebie to gownodroga, a ja moge tam mieszkac razem z tysiacem innych osob.Skad wiesz jakie zalozenie mial organizator ruchu w tym miejscu. Moze wlasnie chcial umozliwic skret w tym kierunku. Dodatkowo nie jedziemy "glownym ciagiem" Jakbys znal wykladnie zakazu skretu w lewo to bys znal odpowiedz.
no jak widzisz nie jest taka prosta. Dla Ciebie to gownodroga, a ja moge tam mieszkac

@jestemtunew:
XDDDDD czy ty teraz chcesz ustalac rangę dróg po tym gdzie mieszkasz? XDDD Jprd gdzie ja żyję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skad wiesz jakie zalozenie mial organizator ruchu w tym miejscu

@jestemtunew:
Bo JEST ZAKAZ SKRĘTU W LEWO!
Bo tak mowi interpretacja tego znaku!

Moze wlasnie chcial umozliwic skret
@text

na 3.5k ludzi trafil sie pierwsxy glupio madry pieniacz

Zabrania skręcania w kierunku wskazanym na znaku oraz zabrania zawracania. Zakaz wyrażony znakiem B-21 obowiązuje na najbliższym skrzyżowaniu."

I dalej...
"Jeżeli postawiono go w obrębie skrzyżowania, to dotyczy tylko najbliższej jezdni, przed którą został umieszczony" ale to juz do teorii nie pasowalo

1. Mały promień łuku xD To jaki tu jest?
2. Mała szerokosc jezdni xD wjazd na normalną dwupasmową drogę. Chyba
@text

Moze wlasnie chcial umozliwic skret w tym kierunku. @jestemtunew: Umozliwić ... przez zakaz? XDDDD

No wyobraz sobie takie cuda...xD Gdyby chcial uniemozliwic tam skret to mogl postawic np. nakaz jazdy prosto i w prawo... ale tego juz nie pojmujesz. Za duzo do przetworzenia
I dalej...

"Jeżeli postawiono go w obrębie skrzyżowania, to dotyczy tylko najbliższej jezdni, przed którą został umieszczony" ale to juz do teorii nie pasowalo

@jestemtunew:
Bo nie ma to nic do sytuacji, znak obowiązuje dla całego skrzyżowania, a skrzyżowanie jest tam okreslone znakiem T-6, które pokazuje czego dotyczy "analiza". Znak jest wskazany tam 2x, ok 50 m przed skrzyżowaniem i tuż przed, tak jak mówią przepis.
Obręb skrzyżowania - obszar obejmujący
@text #!$%@? jak potluczony. Twoj argument o ruchu pieszuch jest tak samo mocny jak o jego braku xD
Jak ktos nie potrafi wjechac w droge to niech nie jezdzi autem
A co do zakazu. Zakaz skretu w droge A umozliwia skret w droge B. Takie cuda sie dzieja. Skoro jest skopane to czekam na propozycje organizacji ruchu mistrzuniu. Ja bede skrecal bo moge i o tym wiem, ty pewnie bys odwalal jakies
#!$%@? jak potluczony.

@jestemtunew:
Ale czego nie rozumiesz, że znak jest PRZED skrzyżowaniem, więc tyczy się skretu w lewo, a nie tylko dla pierwszej jezdni? I spełnia tez inne warunki.

Twoj argument o ruchu pieszuch jest tak samo mocny jak o jego braku xD

@jestemtunew:
Jakiego ruchu pieszych, co ty bredzisz XDDD

A co do zakazu. Zakaz skretu w droge A umozliwia skret w droge B.

@jestemtunew:
Zakaz skrętu
widzisz tobie sie tak wydaje a ja postanowilem sie dowiedziec. Interpretacje dostalem jednoznaczna


@jestemtunew:

Ale @text ma rację. Znak jest przed skrzyżowaniem, więc nie dotyczy najbliższej jezdni, tylko skrzyżowania.

Nie rozumiem też dlaczego ta interpretacja jakiegoś policjanta, którą dostałeś ma jakkolwiek zamykać temat czy decydować o czymkolwiek. To tylko opinia policjanta. A jak pokazuje doświadczenie życiowe, policja często i gęsto myli się nawet w elementarnych kwestiach dotyczących przepisów ruchu
Ale czego nie rozumiesz, że znak jest PRZED skrzyżowaniem, więc tyczy się skretu w lewo, a nie tylko dla pierwszej jezdni?


@text: zdefiniuj pojęcie 'w lewo'. Jak będę miał dwa skręty w lewo, jedne pod kątem 90 stopni, a drugi 135, to też w oba nie mogę skręcić?
zdefiniuj pojęcie 'w lewo'. Jak będę miał dwa skręty w lewo, jedne pod kątem 90 stopni, a drugi 135, to też w oba nie mogę skręcić?


@adibor: Czy jadąc w obie te drogi używasz lewego kierunkowskazu? Jeśli tak, to znaczy, że skręcasz w lewo. A więc oba są skrętami w lewo, a więc zakaz dotyczy obu.
@reksiuzgdyni przyjmuje krytyke na klate. Rownie dobrze moge napisac co mi jakas opinia randoma z internetu. Juz wole sie ta ktora wydal zastepca naczelnika WRD. Zgadza sie? I tej sie bede trzymal. Znak tez stoi w obrebie skrzyzowania
@adibor: Wtedy znak stawia się w obrębie skrzyżowania, a nie przed nim. I jeśli jest tak postawiony, to dotyczy tylko najbliższej (czyli pierwszej z twojego kierunku) jezdni.

Dlatego przepis o tym znaku mówi o dwóch przypadkach:
- gdy jest ustawiony przed skrzyżowaniem
- gdy jest ustawiony na skrzyżowaniu