Wpis z mikrobloga

@znikam5: Lepiej późno niż wcale. Bardzo dobrze, że Podkarpacie zaczyna. Odkupuje swoje winy ;-)
Mam nadzieje, że jak się sprawa nagłośni to cała Polska dołączy.
  • Odpowiedz
  • 2
Śmieszą mnie takie akcje, jak chcecie żeby Orlen ucierpiał to przesiądzie się z auta na rower albo z buta chodźcie.
  • Odpowiedz
tak k... Destabilizujmy swoje podworko w tak trudnym czasie gdy wojna jest u naszej granicy.

Czy to jakis zapity sowiecki ryj zapodaje wam te glupie pomysly?

Tak. Zróbmy pospolite ruszenie na stacje Orlenu! @wykop j.... sie też razem z nim w łeb za promocje tego patowydarzenia !


@Aguirre_gniew_brzozy: w tak trudnym czasie oni dymają Polaków okradając ich z pieniędzy m. in na paliwie, a poza tym ciągle napędzają inflację, ale będziesz
RzultyPanhuhuhu - > tak k... Destabilizujmy swoje podworko w tak trudnym czasie gdy w...

źródło: comment_1654560046xeVpW4oB7G4CoWYNBpVqvX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rzulty_Pan_huhuhu: czemu nie mają? Nie mogą sobie swojego przywieźć?
Z tego co słyszę od znajomych z zagranicy to w całej UE wzrosły ceny paliwa, jaki związek ma z tym Orlen? Wydaje mi się, że problem jest gdzieś jeszcze dalej. Bo nie sądzę, żeby Polska miała jakiś wpływ na ceny paliwa w innych krajach które też wzrosły.
  • Odpowiedz
czemu nie mają? Nie mogą sobie swojego przywieźć?

Z tego co słyszę od znajomych z zagranicy to w całej UE wzrosły ceny paliwa, jaki związek ma z tym Orlen? Wydaje mi się, że problem jest gdzieś jeszcze dalej. Bo nie sądzę, żeby Polska miała jakiś wpływ na ceny paliwa w innych krajach które też wzrosły.


@Patryk4: trolujesz? orlen jest w PL monopolistą na rynku hurtowym paliw i wszystkie inne BP, Shelle
RzultyPanhuhuhu - > czemu nie mają? Nie mogą sobie swojego przywieźć?
Z tego co słysz...

źródło: comment_16545613916oIcOVyVHKVbOMhudlbCFw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No to czemu Shell nie przywiezie sobie swojego paliwa? Kto mu to ogranicza i na jakiej podstawie? Jaki sens płacić więcej jak można klientów przyciągnąć o wiele niższą ceną.


@Patryk4: najpierw zadaj pytanie dlaczego orlen ruc/ha Polaków? kto mu nakazuje i na jakiej podstawie? to cię nie interesuje?

inne koncerny mają wielokrotnie mniejszy udział w rynku i wielokrotnie mniejszą liczbę stacji i widocznie własny import jest nieopłacalny
  • Odpowiedz