Wpis z mikrobloga

Wydawało się, że chłop ułożył sobie życie i wyglądał na szczęśliwego. W życiu bym nie pomyślał, że ktoś taki może mieć myśli samobójcze, a co gorsza zrealizować je ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rolnikszukazony #depresja
https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/krzysztof-z-rolnik-szuka-zony-nie-zyje-rolnik-kilka-miesiecy-po-slubie-popelnil-samobojstwo-aa-D6Yo-hY93-U5uv.html
wypoksmieszneobrazki - Wydawało się, że chłop ułożył sobie życie i wyglądał na szczęś...

źródło: comment_16545269747BdPMOHf9p5BqjzyuDfjiy.jpg

Pobierz
  • 25
@a_ja_kocham_rewolucje: dla mnie jedynie dziwne były tak wczesne zaręczyny i ślub. Niby dość szybko się zakochał ale może było tak, że desperacko próbował szukać szczęścia bo był samotny i nie widział sensu w życiu, a tak naprawdę w tym poczuciu beznadziei największy udział miała choroba, a nie sam fakt samotności, więc znalezienie Bogusi ostatecznie niewiele zmieniło w jego życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W sumie to znamy
@wypok_smieszne_obrazki: Przykra sprawa. W mojej ocenie ten ślub z nią, to był taki impuls żeby poczuć się szczęśliwie. Zaangażował się emocjonalnie bardzo mocno. Cała ta szczęśliwa otoczka widocznie przeszła jakiś czas temu, i widocznie uznał że to nie to. Szkoda chłopa. Jak człowiek jest samotny, to potrafi bardzo mocno się do kogoś przywiązać. Musiało coś się stać
@krotka_pilka: Tak, lecz pamiętajmy, że depresja i samotność to osobne problemy. Jedno napędza drugie i vice versa. Można być samotnym będąc w tym samym czasie otoczony przez ludzi. Jeśli ktoś cierpi na depresję, ale ma choćby jedną osobę, która wysłucha, pomoże, jest od razu w lepszej sytuacji niż osoba, która również zmaga się z depresją, ale nie ma nikogo na kim mogłaby się oprzeć.
@wypok_smieszne_obrazki: ja bym jednak też obstawiał sporą winę Bogusi. Na przykladzie Amber Heart możemy zobaczyć jakie kobiety potrafią być okropne. Chłop miał depresję, znalazł kobitę, myślał że będzie wszystko cacy a po programie Bogusia mogła się zmienić o 180stopn i mogła postawić kropkę nad i
@luteklutek: obejrzyj filmiki które wstawily mirki wyżej. Jego męczyło od dawna, a Bogusia przy nim była i jak sam mówil „przetrwała to”. Jeżeli ktoś ma depresje to często się tak zdarza ze nawet najbliższe osoby nie potrafią pomoc. Gdzieś na fb czytałam ze się leczył kiedyś na to gowno. No i cóż, pokonało go ( ͡° ʖ̯ ͡°)