Wpis z mikrobloga

Fantastyczny dzień!.
W życiu trzeba być #!$%@? dla innych i nigdy o tym nie zapominać. Dlaczego?.
W pracy starałem się być miły i jak trzeba było to pomagałem.
Sam dzisiaj potrzebowałem pomocy na dosłownie 2 minuty i usłyszałem tekst "nie mam teraz czasu"
Dodatkowo zostałem wyśmiany przez jedna osobę i określony tekstem "że i tak pomagam wtedy kiedy nie trzeba" ¯\_(ツ)_/¯.
Od jutra zmiania i uj w dupe wszystkim dwulicowym #!$%@?.

#samotnosc #depresja #nerwica #przegrywpo30tce #przegryw
  • 23
@Evilus: No właśnie ja mam dobry kontakt z ludźmi z pracy ¯\(ツ)_/¯ akurat tekst usłyszałem od dziewczyny, a kolega stwierdził żeby "ją #!$%@?ć bo ma pewnie okres" xd no ale ludzie! szczerze to myślałem że jest inna, a wyszło przysłowiowe szydło z worka a ja poczułem się jak przysłowiowa łajza --> chciałem coś doradzić w sprawach technicznych żeby było łatwiej to poleciał tekst "ja to wiem, a wy mnie uważacie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Trauma_Teddy: Tak to jest jak się ma "miękkie serce, to trzeba mieć twardą dupę, bo się po niej dostanie"

@PapaSar: i worek pieniędzy od rodziców, bo nigdzie raczej daleko nie zajdziesz.
W pracy nie ma kolegów, robisz tyle ile masz w zakresie obowiązków, żadnych bezpłatnych nadgodzin, rób tyle ile musisz i udawaj zmęczonego. Do wszystkich miej pretensje, udawaj zarobionego i jakoś to będzie.
@PapaSar: ech gdybym miał takie egoistyczne (bez urazy, nie, że chodzi mi o bycie egoistą tylko właśnie #!$%@? dla mniejszych) nastawienie to nie martwiłbym się o robotę bo bym siedział w call centrach, MLM-ach lub piramidach finansowych (choć te dwa ostatnie to praktycznie to samo), sprzedawałbym marzenia i nie #!$%@?łbym przez to #sebcel
@PapaSar: Oho, chyba ktoś prowadził dyskusje z szamponami pod prysznicem XD A jutro z rana "uszanowanko panie kierowniku C:"
A tak na serio.. j#bać ich, teraz Ty nie miej czasu jak będą potrzebować pomocy ;)
@sholz1: Akurat na szefostwo i kierownictwo nie narzekam, bo jak trzeba to idą na rękę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chodziło mi o osobę, która ze mną pracuje na zmianie ¯\(ツ)_/¯.
Rozumiem również, że nie każdy musi być w "skowronkach" codziennie i każdemu zdarza się gorszy dzień, ale te odpowiedzi, lekceważenie itd. były #!$%@? niemiłe ¯\
(ツ)_/¯
@vapores: Najbardziej #!$%@?ące jest w tym wszystkim to, że człowiek stara się być w porządku itd. a słyszy takie teksty od osoby z którą myślał że ma dobry kontakt ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Najlepsze jest to że w tamtym tygodniu dzień w dzień pracowaliśmy razem i nawet kierownik w żartach zapytał "czy nam nie za wesolutko razem" xD a same zadania realizowane były szybko i sprawnie (